Володимир Конестяпін – на курсах у Литві

Завідувач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури, доцент Володимир Конестяпін брав участь у роботі курсів за програмою «Система навчання і сертифікації тренерів ІААФ» (CECS) для лекторів другого рівня.

Курси проводилися в Каунасі на базі Литовского спортивного університету з 27 по 31 травня 2015 року. У них брали участь 17 осіб з 12 країн – Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Таджикистану, України та Узбекистану.

Керівниками курсів були старший менеджер з навчання Департаменту розвитку і зв’язків з національними федераціями ІААФ Гюнтер Ланге і старший лектор ІААФ доктор Вольфганг Рітцдорф (Німеччина).

Нова програма, розроблена ІААФ для цих курсів, була виконана в повному обсязі. Учасники курсів провели дві практичні і одну теоретичну презентації, а також склали письмовий іспит. Усі матеріали за цією програмою були видані учасникам в електронному вигляді англійською і російською мовами.

Варто зазначити, що Литовский спортивний університет за підтримки Федерації легкої атлетики Литви забезпечив добрі умови для проведення курсів.


За матеріалами сайту Московского регіонального центру розвитку IAAF.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ