XII літня Універсіада України

Тріумфом студентів Львівського державного університету фізичної культури завершився жіночий гандбольний турнір XII літньої універсіади України, який відбувався в ігровому залі спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка. Наша команда виявилася найкращою з-поміж восьми студентських команд-фіналістів з Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Миколаївської і Сумської областей.

Наші дівчата впевнено здолали гандболісток Національного університету кораблебудування (Миколаїв). Бронзові нагороди отримала ще одна студентська команда Львівщини, яку представляли гравці Національного університету «Львівська Політехніка».

На урочистій церемонії закриття змагань медалі кращим студенткам-гандболісткам України вручали представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Іван Захарчук, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, заступника начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих та головний суддя змагань Олександр Балан (Київ).

Варто зауважити, що саме на базі команди ЛДУФК буде сформовано жіночу гандбольну студентську збірну команду України, яка представлятиме країну на XXVIII Всесвітніх літніх студентських іграх, що відбудуться в Кванджу (Південна Корея).

За матеріалами: sport-oda.lviv.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ