Завойовані медалі на «Світі дитини»

Студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на традиційному міжнародному турнірі з боротьби дзюдо на призи часопису «Світ Дитини», де змагалося більше тисячі атлетів.

Виснажлива дорога з Харкова до Львова та переналаштування із боротьби самбо на дзюдо не завадила нашим студентам пробитися на п’єдестал пошани. Зокрема, Войцеховський Артем (2 ФС) провів п’ять сутичок і виборов друге місце; Горбунов Олександр (2 ФС), Орчакова Юлія (21 ФФВ), Денисюк Марія (22 ФС), Максимов Нікіта (22 ФС) здобули по три перемоги, зазнали по одній поразці і в підсумку фінішували третіми.

А от Гричану Артуру (2 ЗЛ), Харачку Ростиславу (3 ЗЛ), Невмиваці Артему (2 ФС), Кравчуку Тарасу (2 ФС) та Костишину Костянтину (2 ФС) не вистачило сил, аби дістатися п’єдесталу. Як наслідок, підсумкові V-VII-IX місця відповідно.

Отож, вітаємо кафедру атлетичних видів спорту та викладачів СПВ Кухтій С.Я та Загуру Ф.і. за якісну підготовку спортсменів і бажаємо успіхів у подальших турнірах.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ