ЛДУФК прийматиме ІІ тур Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

З 28-го по 30-е березня 2018 року Львівський державний університет фізичної культури стане місцем проведення другого етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація», метою якої є виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді нашої країни.

Серед головних завдань заходу: стимулювання творчості студентів та активізація їхньої навчально-пізнавальної діяльності; підвищення якості підготовки фахівців з фітнесу і рекреації; формування кадрового потенціалу для дослідницької діяльності; підвищення престижу професії фітнес-тренера, фахівця з організації дозвілля. Учасниками Олімпіади будуть студенти навчальних закладів вищої освіти ІІІ – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.