Представники ЛДУФК проходили науково-дидактичне стажування в Інституті спорту та фізичного виховання Університету економіки у місті Бидгощ

В період з 30.10.2017 року до 03.11.2017 року завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання  і спорту, професор Бріскін Ю.А., декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти кандидат педагогічних наук, доцент Сидорко О.Ю та докторантка кафедри теорії спорту та фізичної культури Богуславська В.Ю. проходили науково-дидактичне стажування в Інституті спорту та фізичного виховання Університету економіки у місті Бидгощ (Польща).

В процесі стажування вивчався досвід підготовки фахівців освітніх ступенів бакалавр, магістр з фізичної культури, спорту та туризму у країнах Європейського Союзу. В рамках науково-дидактичного стажування викладачі взяли участь у засіданні Ради університету, майстер класах та семінарах «Сучасні тенденції в управлінні та освіта в галузі фізичної культури та туризму», у круглому столі «Міжнародні проекти та розвиток науки і освіти», у семінарі щодо підготовки заявок на фінансування спільних науково-дослідних проектів, семінарі «Спорт та рекреація у Європейському Союзі», тренінгу про взаємодію і можливості академічних партнерів на прикладі компанії Stena Line Poland-Sweden.

Крім того вивчалася науково-дидактична документація університету та принципи функціонування університетського підприємництва.