Троє волейболістів ЛДУФК гратимуть за збірні в Тайбеї на Універсіаді-2017

У неділю, 20-го серпня, свої виступи на ХХІХ літній Всесвітній Універсіаді-2017, що відбудеться у період з 18-го по 30-е серпня в місті Тайбей (Тайвань), розпочне чоловіча студентська збірна України з волейболу, а днем пізніше на планетарному спортивному форумі студентів стартують наші волейболістки.

У складі обох українських збірних – жіночої і чоловічої – є студенти кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, у жіночій команді «синьо-жовтих» гратимуть центральна блокуюча Дарія Дрозд та догравальниця Катерина Сильченкова, які на клубному рівні виступають за лідера жіночого вітчизняного волейболу южненський «Хімік».

Що ж до чоловічої української збірної, то в ній гратиме центральний блокуючий львівського клубу «Барком-Кажани» Юрій Семенюк. Зазначимо, що чоловічу студентську команду у Тайбеї очолює наставник «кажанів» Угіс Крастіньш, який є головний тренером національної збірної України.

У чоловічому волейбольному турнірі в рамках ХХІХ літньої Всесвітньої Універсіади-2017 змагатимуться 20 команд, а в жіночому – 16. На попередньому етапі їх буде розбито на чотири групи. По два кращих колективи з кожної групи виходять у стадію плей-оф, де починаючи з чвертьфіналу вестимуть безпосередню боротьбу за нагороди Тайбею-2017.

РОЗКЛАД МАТЧІВ УКРАЇНСЬКИХ ЗБІРНИХ НА ГРУПОВОМУ ЕТАПІ

20 серпня (неділя)
08:00. Мексика – Україна (чоловіки)

21 серпня (понеділок)
08:00. Україна – Португалія (чоловіки)
08:00. Аргентина – Україна (жінки)

22 серпня (вівторок)
08:00. Україна – Канада (жінки)
10:00. Південна Корея – Україна (чоловіки)

23 серпня (середа)
10:00. Швейцарія – Україна (жінки)

25 серпня (п’ятниця)
15:00. Україна – Латвія (чоловіки)


Іван ДУПНАК 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ