У ЛДУФК відбулося урочисте відкриття XXI наукової конференції «Молода спортивна наука України»

30 березня 2017 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося урочисте відкриття XXI наукової конференції «Молода спортивна наука України».

До усіх присутніх звернувся проректор з науки та зовнішніх зв’язків Львівського державного університету фізичної культури Андрій Вовканич та передав вітання від ректора ЛДУФК Євгена Приступи, який побажав досягати у науці значних вершин. Також Андрій Вовканич зазначив, що у майбутньому планується збільшити кількість країн-учасниць.

Цьогоріч на конференцію прибула делегація з сусідньої Польщі, Латвії, Лівії, а також представники з багатьох куточків України.

На сьогоднішньому пленарному засіданні заслухали 3 доповіді.

Першим виступив Андрій Голод, кандидат географічних наук, доцент Львівського державного університету фізичної культури з доповіддю на тему: «Теоретичні засади туристичного безпекознавства».

Наступним виступив Андрій Мандюк, докторант Львівського державного університету фізичної культури з доповіддю: «Фізична культура як складова інформаційного середовища учнів старшого шкільного віку».

На завершення пленарного засідання старший викладач ЛДУФК Неоніла Нерода проголосила доповідь на тему: «Витоки та етапи розвитку європейського професійного спорту».