Х Міжнародна конференція «Молодь та олімпійський рух»

24 травня 2017 року в актовому залі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулось урочисте відкриття Х Міжнародної конференції «Молодь та олімпійський рух», робота якої була запланована на 24-25 травня.

Захід зібрав 150 учасників з різних країн, зокрема, з Латвії, Польщі, Румунії, Білорусі, Грузії, Китаю. У роботі конференції участь взяла й делегація Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського: на чолі з ректором вишу Євгеном Приступою, Бріскін Ю.А., Мазепа М.А., Передерій А,В., Пітин М.П., Нерода Н.В., Передерій В.В., Корчовський О.І., Смирновський С.Б. та Габрильчук І.В.

24 травня на Х Міжнародній конференції «Молодь та олімпійський рух» виступила аспірантка кафедри теорії спорту та фізичної культури, член комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету України Віра Передерій, яка разом з професором Булатовою М.М. (НУФВіСУ), президентом Олімпійскої академії України була ключовим спікером на Секції «Олімпійська освіта: досвід, проблеми, перспективи». Також на цій секції виступив зі своєю доповіддю аспірант кафедри олімпійської освіти Олег Корчовський.

25 травня на Секції «Сучасні підходи до підготовки спортсменів» виступили: старший викладач кафедри теорії спорту та фізичної культури Неоніла Нерода та аспіранти кафедри теорії спорту та фізичної культури Сергій Смирновський і Ірина Габрильчук.

Модератором Секції «Паралімпійський, дефлімпійський спорт та Спеціальні Олімпіади» виступив завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури, професор, доктор наук з фізичного виховання і спорту Юрій Бріскін, а також на цій секції виступив з доповіддю про проект «Unionbasket» професор кафедри теорії спорту та фізичної культури, доктор наук Мар’ян Пітин.