Міністр КМУ Олег Немчінов пояснив умови дозволу на відкриття спортивних секцій

Спортивні секції на одному з етапів послаблення карантину в Україні запрацюють за умови виконання низки важливих вимог. Про це міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов сказав в ефірі телеканалу «Перший Західний».

«Ми дозволили тренування професійних команд і дозволили тренування професійних атлетів. І поки заборонене навчання, відповідно, не працюють дитячі та юнацькі спортивні школи, у яких відбувається секційне заняття. Кожен вид спорту буде самостійно визначатися по своїх нормах, там є загальні рамки. Зокрема, це 10 квадратних метрів на одну людину для залу, а також, якщо це команді види, то це самоізоляція на спортивних базах для того, щоб у певний час під час тренувального процесу люди перебували в одному колективі і в разі необхідності могли залишитися або на обсервацію, або в інший спосіб у разі зараження ліквідовувати його», – сказав Сергій Немчінов.

Урядовець також зазначив, що в Кабінеті міністрів України розуміють те, що люди потребують заробітку, адже майже два місці карантину сильно вдарили по їх фінансовому стану, а також по сфері послуг. «Якщо в містах зроблять необхідні умови, випишуть процедури, то чому би і не дати людям можливість працювати», – додав міністр КМУ.

Додамо, що станом на ранок 7-го травня в Україні зафіксовано 13 691 випадок коронавірусної хвороби COVID-19, з них 933 дитини та 2660 медпрацівник. За останню добу зафіксовано 507 нових випадків та 13 смертей. Загалом з початку пандемії в Україні одужало 2396 осіб, 340 людей померли.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ