НОК опрацював стратегічні кроки розвитку олімпійського руху

Робоча група Національного олімпійського комітету України під головуванням віцепрезидента організації, легенди світового спорту, дворазового олімпійського чемпіона Валерія Борзова опрацювала стратегічні кроки подальшого розвитку олімпійського руху в умовах сьогодення.

За участю президента НОК України, члена Виконкому Міжнародного олімпійського комітету, олімпійського чемпіона Сергія Бубки і під головуванням віцепрезидента НОК, члена МОК, дворазового олімпійського чемпіона Валерія Борзова відбулось засідання робочої групи Національного олімпійського комітету, яка опрацювала можливі стратегічні кроки подальшого розвитку олімпійського руху в умовах сьогодення.

Нагадаємо, що раніше зі зверненням щодо проведення глобальної дискусії до Олімпійської родини світу звернувся президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах, щоб разом визначитись, як рухатись далі, яким чином реагувати на виклики, що постали. НОК України ініціював проведення подібної дискусії на національному рівні, звернувшись до усіх суб’єктів олімпійського руху з проханням долучитися до діалогу, висловити свої думки та бачення.

Під час засідання Виконкому НОК була створена Робоча група, яка узагальнила усі пропозиції від суб’єктів олімпійського руху, проаналізувала ситуацію і перспективи в майбутньому, а також розробила конкретні рекомендації та ідеї щодо подальших кроків.

Напрацьовані пропозиції охоплюють блоки щодо сучасних ризиків олімпійського руху, ініціатив та пропозицій до обговорення на рівні МОК, а також олімпійської історії, соціології, освіти для подальшого розвитку олімпізму.

Рекомендації будуть запропоновані на розгляд Міжнародному Олімпійському Комітету та можуть бути інтегрованими в діяльність Національного олімпійського комітету й спрямовані задля розвитку українського спорту.


За матеріалами noc-ukr.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ