Перестало битися серце Володимира Миколайовича Мухіна

Сьогодні, 11-го квітня 2020 року, на 84-му році життя відійшов у засвіти професор кафедри спортивної медицини та здоров’я людини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, колишній ректор нашого вишу, заслужений працівник фізичної культури України, автор понад 180 наукових праць, серед яких навчальні посібники і монографії та перший в Україні підручник «Фізична реабілітація», кандидат медичних наук Мухін Володимир Миколайович.

Володимир Мухін народився 26-го квітня 1936 року в Харкові. Отримавши атестат про середню освіту по завершенні навчання в середній школі, поступив на медичний факультет Львівського медичного інституту (нині – Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького), який успішно закінчив у 1959 році. Отримавши диплом, працював лікарем із лікувальної фізкультури і лікарського контролю Львівського обласного фізкультурного диспансеру. Невдовзі продовжив навчання в аспірантурі кафедри лікарського контролю і лікувальної фізкультури Київського медичного інституту та в 1965 році успішно захистив дисертаційну роботу, отримавши науковий ступінь кандидата медичних наук.

У 1966–1967 рр. очолював курс лікарського контролю і лікувальної фізкультури, а в 1967–1970 рр. працював завідувачем кафедри фізичного виховання, лікарського контролю та лікувальної фізкультури Івано-Франківського медичного інституту. У 1969 році йому було присвоєно вчене звання доцент.

Упродовж 1970–1979 рр. очолював кафедру фізичного виховання Львівського медичного інституту (нині – Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького).

3 1979 по 1992 рр. – ректор Львівського державного інституту фізичної культури (нині – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського). У 1986 році йому було присвоєно вчене звання професор. З 1992 року і до останніх днів життя – професор кафедри спортивної медицини і лікувальної фізкультури (нині – кафедри спортивної медицини та здоров’я людини) нашого вишу.

Володимир Миколайович Мухін – відомий спеціаліст з фізичної реабілітації, ім’я якого добре знане не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Професор Володимир Мухін – автор понад 180 наукових праць, серед яких навчальні посібники і монографії та перший в Україні підручник «Фізична реабілітація» (2000), який у 2005 та 2010 роках було доповнено та перевидано, а в 2006 році його було визнано переможцем конкурсу «Краща книга року з фізичного виховання та спорту», що проводився Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Та усе це тепер вже в минулому... До свого 84-ліття Володимир Миколайович не дожив два тижні...

Вічная пам’ять...

P.S. Студенти і увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сумує та висловлює свої щирі співчуття рідним і друзям покійного. Ім’я Володимира Миколайовича Мухіна назавжди увійшло в історію нашого Університету.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ