Стадіон СКІФ буде відповідати всім нормам для проведення міжнародних змагань легкоатлетів

Львів найближчим часом матиме ще один стадіон, на якому можна буде проводити змагання з легкої атлетики континентального та світового рівнів. Найсучасніші бігові доріжки олімпійського зразка до кінця поточного року мають облаштувати на стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, що по вулиці Черемшини, 17. Цього року для реконструкції даного об’єкту передбачено 9 149 000 гривень.

За ці кошти виконавець робітТзОВ «ХоСаРо» – збудує:

• сектори для стрибків, метання ядра та диску
• сектори для бігу
• покриття бігових доріжок
• нанесе розмітку

Облаштування доріжок – один із важливих кроків до реконструкції навчально-спортивного комплексу СКІФ загалом. А встановлення бігових доріжок – лише частина робіт, які тривають на ньому вже кілька років. Але бігові сектори почали реконструювати у 2018 році. Замовником робіт є Управління капітального будівництва ЛОДА.

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 13 245 000 гривень. Переможцем тендеру, на суму 12 874 000 гривень, стало ТзОВ «ХоСаРо».

На сьогодні в основі доріжок облаштували систему каналізації та водовідведення, залили верхній шар покриття із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші.

У 2018 році на це виділено 839 373 гривні з обласного бюджету, у 2019 році – майже 145 тисяч гривень надав обласний бюджет, ще понад 3 000 000 надійшло з коштів ДФРР.

Цього року для об’єкту передбачено 9 149 000 гривень. З них 6 000 000 має надійти від ДФРР, 3 149 000 гривень – бюджет області.

За ці кошти збудують сектори для стрибків, метання ядра та диску, сектори для бігу, а також встановлять покриття бігових доріжок та нанесуть розмітку.

Як зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, стадіон СКІФ особливий своїм розташуванням: він збудований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах легкоатлетів і полегшує для них біг.

Додамо, що реконструйований стадіон СКІФ з новими біговими доріжками, буде відповідати всім нормам для проведення міжнародних легкоатлетичних змагань. Зокрема, чемпіонатів Європи серед спортсменів молодших вікових груп.

Нагадаємо, стадіон СКІФ – найстаріший серед сучасних стадіонів Львова, було споруджено 1897 року за проєктом відомих львівських архітекторів Івана Левинського та Едгара Ковача. На той час він був одним із найкращих спортивних об’єктів в Австро-Угорщині. У 1910–1939 роках стадіон був домашньою ареною львівських футбольних команд «Лехія» та «Другі Сокол». А з 1946 року, після створення у Львові тоді ще інституту, а нині університету фізкультури, стадіон став легкоатлетичною базою для його студентів.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ