ЛЕВКІВ Володимир Іванович

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, відповідальний за спортивну роботу

 
 
 
 
 
 
 
 
У 1992 році закінчив з відзнакою Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю викладач фізичної культури, тренер з волейболу.

З вересня 1992 року – викладач фізичного виховання Львівського державного медичного інституту, тренером з волейболу збірної команди інституту.

З листопада 1993 року
– викладач-стажист кафедри теорії і методики фізичного виховання.

З жовтня 1994 року до серпня 1998 року
– аспірант ЛДІФК.

З вересня 1995 року співорганізатор І-го, ІІ-го і ІІІ-го Всеукраїнського студентського спортивного фестивалю, який дотепер щорічно проводиться у м.Львові.

У лютому-березні 1997 році – активний учасник організації І-шої Всеукраїнської наукової конференції аспірантів і здобувачів галузі фізичного виховання і спорту «Молода спортивна наука України», яка дотепер щорічно проводиться у ЛДУФК.

З вересня 1997 року – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, а з вересня 1998 року – старший викладач цієї ж кафедри.

У червні 1998 року захистив кандидатську дисертацію за темою: «Використання засобів української народної фізичної культури у фізичному вихованні дітей молодшого шкільного віку».

З 1999 року працює на посаді доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Розробляє навчально-методичну документацію і проводить заняття з дисциплін «Теорія і методика фізичного виховання» і «Допризовна підготовка», здійснює факультетське керівництво педагогічної практики в школі.

Проводить науково-методичну співпрацю з дитячими дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами м.Львова, спрямовану на реалізацію комплексної програми управління освіти Львівської облдержадміністрації “Здоров’я школяра” (Львів, 1999).]

З 1998 року до 2003 року надає науково-методичну допомогу вчителями фізичного виховання Львівської академічної гімназії щодо впровадження у навчально-виховний процес учнів українських народних та спортивних ігор, корегуючої та ритмічної гімнастики, а також організації і проведення фізкультурно-оздоровчих заходів. Результати такої співпраці були відображені в дипломних і магістерських роботах, у наукових статтях, виступах на науково-методичних конференціях та семінарах, а Львівську академічну гімназію було визнано однією з трьох кращих загальноосвітніх навчальних закладів м.Львова, які на своїй базі реалізували комплексну програму “Здоров’я школяра”.

У 2001 році підготував переможницю ІІ-го етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «фізичного виховання». У 2002 і 2003 роках організовує і проводить у ЛДІФК І-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «фізичного виховання», а також бере активну участь в організації і проведенні на базі ЛДУФК ІІ-го етапу предметних Олімпіад.

У 2002 році присвоєно вчене звання доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання, а також наказом Міністерства освіти і науки за плідну роботу з обдарованою студентською молоддю нагороджено знаком «Відмінник освіти України».

З липня 2003 року – завідувач кафедри теорії і методики спортивних і рухливих ігор.

Розробляє навчально-методичну документацію і проводить заняття з дисциплін «Теорія і методика обраної спеціальності», «Спортивні ігри», «Спортивно-педагогічне вдосконалення», «Теорія і методика обраного виду спорту».

Проводить спільно з викладачами, аспірантами і студентами кафедри наукові дослідження навчально-тренувального процесу і змагальної діяльності дитячих і дорослих команд з баскетболу, волейболу, гандболу. Результати досліджень лягли в основу курсових, дипломних, магістерських і дисертаційних робіт, висвітлювалися в наукових публікаціях, на науково-методичних конференціях і науково-практичних семінарах.

З 2006 року здійснює керівництво теми 2.1.14.7. Зведеного плану НДР у галузі фізичної культури і спорту на 2006 – 2010 рр. «Структура і регуляція змагальної діяльності в ігрових видах спорту».

Спільно зі спортивними організаціями та з органами державної влади і місцевого самоуправління в якості головного судді організовує і проводить змагання з волейболу, а саме:
  • з 2003 року спільно з волейбольними клубом «Омега» і Львівською обласною федерацією волейболу – міжнародний турнір серед чоловічих і жіночих команд ветеранів;
  • з 2004 року спільно з відділом фізичної культури і спорту Львівської міської ради – Шкільну лігу міста Львова серед хлопців і дівчат різних вікових груп та Лігу міста Львова серед чоловіків;
  • в 2005 році спільно з управлінням фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації – IV літні юнацькі спортивні ігри Львівської області;
  • з 2006 року спільно з Львівським обласним управлінням Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України – Універсіаду Львівщини серед вищих закладів освіти ІІІ-ІV р.а.
З червня 2007 року працює на посаді проректора з зовнішніх зв’язків та перспективного розвитку.
 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ