Кафедра спортивного туризму

тел. 272-39-15

e-mail: turyzm@ldufk.edu.ua

Кафедра спортивного туризму у Львівському державному університеті фізичної культури функціонує з 1 вересня 2015 р. Підготовка студентів здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України АА № 626782 за спеціальністю 6.050400 “Туризм” та освітньо-кваліфікаційнимрівнем 6.050400 бакалавр – кваліфікація “Бакалавр з туризму”.

На кафедрі туризму працюють 6працівників. Навчальну, методичну та наукову роботу на кафедрі туризму виконують 3 доценти, 1 старший викладач, 2 викладачі.

До навчального плану підготовки фахівців з спортивного туризму включено навчальні спортивно-туристські практики, під час яких студенти опановують навики організації та проведення різних видів спортивно туристських походів, ознайомлюються і зспецифікою діяльності туристичних таборів.

Впродовж року, поряд і з виконанням навчальних вимог, студенти залучаються до одноденних та багатоденних туристських подорожей, які організовуються туристичними клубами м. Львова. Навчаючись в університеті студенти мають змогу отримати посвідчення екскурсовода по місту Львову, а також посвідчення організатора туристського походу.

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ