Культурно-мистецький відділ

e-mail: km@ldufk.edu.ua

Культурно-мистецький відділ університету заснований у жовтні 2007 р. Ініціює і супроводжує організацію виховних, просвітницьких та культурно-мистецьких заходів університету, створює можливості для різнобічного творчого розвитку студентської молоді з метою формування високого рівня культури, патріотизму, активної життєвої і громадянської позиції.

У структурі університету відділ підпорядкований проректору з виховної і спортивної роботи, доценту, кандидату наук з фізичного виховання і спорту Ярославу Тимчаку. Безпосереднє керівництво здійснює начальник відділу Лілія Гула.

За роки незалежності України у ЛДУФК було започатковано низку нових заходів, до проведення яких активно долучається відділ. Окремі з них вже стали традиційними, зокрема, спортивно-виховні: легкоатлетичний пробіг "Від Сокільства – до Стрілецтва!", легкоатлетична смолоскипна естафета вулицями Львова "Вогонь пам’яті Героїв!", приурочена Дню Героїв. А також студентські проекти: конкурс "Кращий студент ЛДУФК", вікторина "Мова – душа народу", фестиваль патріотичної поезії і пісні "Сурми звитяги ЛДУФК". Серед інших заходів варто відзначити зустріч ректора з кращими випускниками вишу, "Літню школу ЛДУФК" з професійного стажування українською мовою для фахівців профільних навчальних закладів галузі.

Найбільш успішними і знаковими заходами відділу є: академії до 135 річчя від дня народження Івана Боберського, 110-річчя з часу заснування українського фізкультурно-спортивного товариства "Січ", до 20-ї річниці Незалежності України; зустрічі: з Героями України політв’язнем Юрієм Шухевичем і письменником Романом Іваничуком, поетами Ігорем Калинцем і Богданом Стельмахом, онуком провідника ОУН Степаном Бандерою; заходи олімпійської просвіти: організація Олімпійського тижня ЛДУФК, зустрічей з олімпійцями Львівщини різних років тощо.

Окремим важливим напрямком діяльності відділу є розробка символіки і атрибутики вишу, підготовка тематичної продукції (плакати, буклети, листівки, запрошення, грамоти, подяки, сертифікати, привітання, вітальні адреси та ін.) пізнавального, виховного та просвітницького спрямування. Відділ ініціював і розробив почесну відзнаку ЛДУФК імені Івана Боберського. Дизайн та художнє оформлення тематичної продукції заходів здійснює фахівець І категорії Роман Скиба, літературний редактор – Наталія Західна. Відповідальна за інформаційне забезпечення матеріалів на сайт університету фахівець Наталія Піцишин. Створення та монтаж мультимедійних презентацій організовує Антон Литвинець.
  
У структурі культурно-мистецького відділу функціонують різні гуртки студентської самодіяльності, зокрема:
вокальна студія – керівник  Ольга Малерик;
театральний гурток – режисер Зоряна Грегорійчук;
літературно-мистецький гурток – керівник Іванна Литвинець.

В університеті видається студентська газета "Країна спорту" (голова редколегії Іванна Литвинець, редактор-конкультант Олександра Тимчишин).

Контактний телефон: (032) 272-68-16.


НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ