Електронна доставка документів

Електронна доставка документів (ЕДД) – сервісна послуга, яка надає можливість користувачам отримати електронну копію фрагмента друкованого видання з фондів бібліотеки за допомогою мережі Інтернет.
 


Обмеження у виконанні замовлень


1.    Послуга надається тільки аспірантам та викладачам  ЛДУФК.
2.    Замовлення приймаються лише на ті видання, які наявні у фонді  бібліотеки ЛДУФК.
3.    Копіювання документів у повному обсязі не виконується! Максимальний обсяг замовлення – 5 сторінок (це може бути як фрагмент одного видання, так і статті з декількох збірників, журналів).
4.    Не приймаються замовлення на копіювання рідкісних книг, дисертацій і видань, що перевищують друкований формат А4.
5.    Відповідно до ст. 22-23 Закону України "Про авторські та суміжні права" №3792-XII від 23 грудня 1993 р., отримані з бібліотеки ЛДУФК електронні копії дозволяється використовувати тільки для наукових і освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, передавати на будь-якій основі іншим особам чи організаціям. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до чинного законодавства, несе користувач.


Порядок замовлення та надання послуги


1.    Обслуговування здійснюється на безкоштовній основі.
2.    Щоб оформити замовлення, надішліть листа на e-mail: book@ldufk.edu.ua. У листі необхідно обов’язково вказати:
    - особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові; кафедра, на якій Ви працюєте або до якої Ви належите як аспірант; свій e-mail;
    - точні бібліографічні відомості про документ: для фрагменту книги – автор або редактор, назва, місце видання (місто, видавництво), рік видання, необхідні сторінки; для статті – автор і назва статті, назва джерела, в якому опубліковано матеріал, рік видання, номер (том) журналу (збірника), сторінки публікації.
    Примітка. Замовлення, у яких відсутні відомості, необхідні для його виконання, будуть повернені абоненту для уточнення.
    
    Працівники бібліотеки не здійснюють тематичний добір джерел інформації й не дають довідок про їх наявність і місцезнаходження. Такі довідки і консультації виконують бібліографи інформаційно-бібліографічного відділу, у т. ч. через віртуальну довідку.
    Термін виконання замовлення – від 2 до 5 робочих днів. Для замовлень, які потребують бібліографічного доопрацювання, термін виконання може бути продовжений до 10 робочих днів. Бібліотека не несе відповідальності за затримки та перебої у наданні послуг абоненту, що відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою контролю бібліотеки.
    У випадку надходження великої кількості замовлень одночасно їх виконують у порядку черги, що може призвести до подовження терміну виконання. В такому випадку працівники бібліотеки обов’язково повідомляють про це абонента.


Доставка


1.    Копії документів виконуються у форматі jpeg без розпізнавання тексту.
2.    Електронна копія статті буде надіслана на електронну пошту, яку Ви вкажете чи з якої Ви надішлете своє замовлення.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ