Працевлаштування наших студентів

26 % працевлаштованих випускників факультету фізичного виховання та 55 % працевлаштованих випускників факультету спорту ЛДУФК є членами Національних збірних команд України з різних видів спорту при Міністерстві молоді та спорту.

Випускники цих факультетів також працюють на посадах: тренер-викладач з різних видів спорту в дитячо-юнацькій спортивній школі «Спартаківець», «Сигнал», «Колос» «Енергетик» та «Тризуб»; інструктор в обласному центрі олімпійської підготовки з зимових видів спорту (ЦОП) (м. Новояворівськ).

Випускники факультету фізичне виховання - на посадах вчителя фізичної культури, вчителя хореографії у гімназіях та в загально освітніх школах.

Випускники напряму підготовки «хореографія» - громадська організація Школа спортивного-бального танцю «Кристал», «Естет»; молодіжна організація «Династія»; Будинку дитячої творчості «Глорія» та в Народних домах на посадах тренер-хореограф, керівник гуртка, керівник ансамблю, а також у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької на посаді артист балету.

Випускники спеціалізації «футбол» працюють в ТзОВ футбольний клуб «Карпати» на посаді спортсмен-професіонал.

Випускники факультету фізичної реабілітації - медичний центр «Інново», центр фізичної реабілітації «Формула руху», реабілітаційний центр «Модричі», навчально-реабілітаційний центр «Левеня», військовий госпіталь на посадах фахівець з фізичної реабілітації та інструктор ЛФК .

Випускники факультету туризму проходять стажування з майбутнім працевлаштуванням у туроператора «П’ята стихія».

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ