Семенова Наталія Василівна

Посада - доцент
Науковий ступінь - кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Викладає навчальні дисципліни:
• Методика викладання у спеціальних медичних групах;
• Методика фізичного виховання дітей із різними нозологіями.

Освіта:
• Львівський державний  інститут фізичної культури, спеціаліст, 1996 р.;
• Магістратура Львівського державного університету фізичної культури, викладач вищого навчального закладу, 2009 р.;
• Аспірантура Львівського державного університету фізичної культури. 2014 р.;
• Захист кандидатської дисертації, присуджено науковий ступень кандидата наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення, 2015 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 2018 р. - по теперішній час - старший викладач кафедрі Теорії і методики фізичної культури  за сумісництвом

Наукова діяльність:
• тема дисертації: "Обґрунтування режиму рухової активності студенток 15–17 років з різним рівнем соматичного здоров’я"
• напрямки наукових досліджень: Фізичне виховання та соматичне здоров’я студентів коледжів; рухова активність у формуванні здорового способу життя студентів коледжів.

Співавтор 1 навчального посібника, автор 26 публікацій, з них – 17 у фахових виданнях, 1 – у закордонному виданні.

Бере участь у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних, конференціях, здійснює розробку навчальних дисциплін, керівництво магістерськими роботами, а також підготовку студентів до участі в наукових конференціях.

Опубліковані праці

Е-mail: praktyk@ldufk.edu.ua