Стефанишин Василь Мар`янович

Викладає навчальні дисципліни:
• Педагогічна практика.

Освіта:
• Львівський державний інститут фізичної культури (спеціальність фізична культура і спорт, кваліфікація – викладач ФКіС), 1990 р.;
• Львівський державний університет фізичної культури (навчання у магістратурі), 2008 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 1987–1991 рр. - лаборант кафедри анатомії, біомеханіки і метрології Львівського державного інституту фізичної культури;
• 1991–1992 рр. - старший лаборант кафедри анатомії, біомеханіки і спортивної метрології;
• 1992–1995 рр. - старший лаборант кафедри теорії і методики фізичної культури;
• 1995–2006 рр. - начальник навчальної частини (навчально-методичного відділу);
• 2006–2016 рр. - керівник навчально-методичного відділу;
• 2016 р. – по теперішній час - керівник навчального відділу;
• 1994–2005 рр. - викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання за сумісництвом;
• 2005 р. – по теперішній час - старший викладач кафедри теорії і методики фізичної культури (фізичного виховання) за сумісництвом.

Наукова діяльність:
• напрямки наукових досліджень: підготовка фахівців фізичного виховання до практичної діяльності; фізичне виховання та рухова активність різних груп населення.

Бере участь у виконанні науково-дослідних тем кафедри та у розробці тематики методичних занять для студентів-практикантів. Проводить профорієнтаційну роботу.

Автор понад 15 наукових та навчально-методичних праць.

Нагороджений почесною грамотою МОН України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців для галузі фізичної культури та спорту (2006); почесною грамотою Міністерства України у справах сім᾿ї, молоді та спорту за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сері фізичної культури та соціальної роботи з сім᾿ями, дітьми та молоддю, виховання дітей, сумлінну творчу працю, відданість справі (2009);  грамотою ЛОДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя ЛДУФК (2006); грамотою ЛОДА за вагомий внесок, сумлінне виконання професійних обов᾿язків та високі управлінські якості, творчий підхід до навчально-виховного процесу (2016).

Опубліковані праці

Е-mail: praktyk@ldufk.edu.ua