Бас Ольга Андріївна

Посада - доцент
Науковий ступінь -
кандидат наук з фізичного виховання і спорту
Вчене звання -
доцент

 

 

 

 

 

Викладає навчальні дисципліни:
• Фізична реабілітація при онкологічних захворюваннях;
• Фізична реабілітація при порушенні діяльності опорно-рухового апарату;
• Клінічна практика з дисципліни Фізична реабілітація при порушенні діяльності опорно-рухового апарату;
• Масаж.

Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації (2006), подякою Управління у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації (2010 р.), грамотою Львівської обласної ради (2012 р.) та подякою Міністерства молоді та спорту.

Освіта:
• Львівський державний інститут фізичної культури (факультет фізичної реабілітації та оздоровчої фізичної культури, 2003 р.).

Етапи роботи в Університеті:
• 2003-2004 рр. –лаборант кафедри фізичної реабілітації ЛДУФК;
• 2004-2007 рр. – лаборант кафедри теорії спорту;
• 2007-2014 рр. – викладач кафедри фізичної реабілітації;
• 2014 р. - потеперішній час – старший викладач кафедри фізичної реабілітації.

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень: фізична реабілітація жінок після мастектомії, особливості реабілітації пацієнтів з онкопатологіями, фізична реабілітація при лімфостазі, соціальні проблеми розвитку фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи з інвалідами в Україні, адаптація навколишнього середовища до потреб неповносправних, використання засобів фізичної реабілітації у комплексному лікуванні осіб з розсіяним склерозом, при опіках, при порушення діяльності опорно-рухового апарату, особливості впровадження рекреаційного спорту та проведення рекреаційних занять для неповносправних різних нозологій.

Автор близько 40 наукових праць.

Учасниця трьох Міжнародних семінарів по роботі з неповносправними (з ураженням спинного мозку, вадами зору та вадами слуху), в рамках проекту RESPO DS-DI, та семінару по техніці переміщення осіб з особливими потребами, учасниця навчальних семінарів «Фізіотерапія в лікуванні жінок після мастектомії» та «Різноманітні форми реабілітації пацієнток при лікуванні раку молочної залози» (Польща), пройшла тренінговий курс в рамках Правозахисної Консолідуючої  програми «Схід-Захід» для жінок з особливими потребами («Моніторинг прав людини», «За рівні права та можливості»), пройшла тренінговий курс за програмою «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози», учасниця Всеукраїнського навчально-практичного семінару для фахівців громадських організацій інвалідів у сфері фізичної реабілітації «Рекреаційний спорт для неповносправних осіб», пройшла тренінговий курс для учасників програми “Глобальна ініціатива Фонду боротьби з раком молочної залози ім. Сюзан г. Комен” - «Адвокація проти раку молочної залози», пройшла тренінговий курс по інтелектуальній власностіорганізований ЛОГО "Центр розвитку науки" спільно з Східноєвропейським консорціумом біомедичних центрів RECOOP HST та американським медичним центромCSMC.

Співвиконавець зведеного плану НДР у сфері фізичної культури і спорту на 2006-2010 рр. «Фізична реабілітація неповносправних осіб з руховими дисфункціями» Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту (номер державної реєстрації 0106 U 012608), звeдeного плaну № 4.2. нa 2011-2015 рр. «Фізична реабілітація неповносправних з порушенням діяльності опорно–рухового апарату» плану науково–дослідницької роботи (номер державної реєстрації 111U006471), бере участь у науково-дослідній роботі Львівського державного університету фізичної культури на 2016-2020 рр., за темою «Теоретико-методичні основи фізичної реабілітації неповносправних з порушенням дільності опорно-рухового апарату та дихальної системи» ( протокол №8 від 19.04.2016 року), приймала участь у наукових конференціях регіонального, Всеукраїнського та міжнародного рівнів, науковий керівник учасників та переможців студентських наукових конференцій.

Наукові праці

E-mail: bas_olia@ukr.net

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ