Гула Ганна Володимирівна

Посада - доцент
Науковий ступінь -
кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Викладає навчальні дисципліни:
• Громадське здоров’я;
• Фізична терапія при множинних порушеннях організму;
• Внутрішні та хірургічні хвороби (за професійним спрямуванням).

Освіта:
• Львівський державний університет імені Івана Франка, біологічний факультет за спеціальністю «фізіологія людини і тварин», 1999 р.;
• Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, медичний факультет за спеціальністю «лікувальна справа», 2002р.;
• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, інтернатура з хірургії та магістратура на кафедрі факультетської хірургії №2, 2004 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 2019р .- по теперішній час – доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК імені Івана Боберського.

Наукова діяльність:
• тема дисертації: «Особливості комплексного хірургічного лікування гострокровоточивих гастродуоденальних виразок у хворих на цукровий діабет 2 типу».
• напрямки наукових досліджень: Сучасні підходи до комплексного лікування хворих з патологією шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів, малоінвазивна ендоскопія; фізична терапія у системі лікування гострої хірургічної патології органів черевної порожнини.

Стажування: «Осінні школи 2020»  в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ Capacity-Building projects in the field of Higher Education проекту Innovative Rehabilitation Education - Introduction of new master degree programs in Ukraine (14–18 вересня 2020 р.).

Автор та співавтор близько 50 наукових й навчально-методичних праць.

Наукові праці

E-mail: fr@ldufk.edu.ua