Стасюк Ольга Михайлівна

Посада - доцент
Науковий ступінь - кандидат наук з фізичного виховання і спорту
Вчене звання -доцент

Викладає навчальні дисципліни:
• Основи нетрадиційних методів оздоровлення;
• Маркетинг у сфері реабілітаційних послуг;
• Фізична реабілітація у педіатрії.

Відзаки та нагороди - премія облдержадміністрації та обласної ради для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області для молодих вчених і спеціалістів, дипломом лауреата обласної премії молодим ученим і спеціалістам за значні досягнення в галузі науки, які сприяють в подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні і утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Освіта:
• Львівський державний інститут фізичної культури (2005 р.);
• Національний університет «Львівська політехніка» (2008 р.).

Етапи роботи в Університеті:
• 2005-2008 рр. – лаборант кафедри фізичної реабілітації ЛДУФК;
• 2008-2013 рр. – викладач кафедри фізичної реабілітації;
• 2013-2014 рр. –старший викладач кафедри фізичної реабілітації;
• 2014 р.-по теперішній час – доцент кафедри фізичної реабілітації.

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень: комунікаційне забезпечення діяльності центрів фізичної реабілітації, оцінка клієнтами реабілітаційних центрів якості їх послуг; стратегічний менеджмент як один з етапів управління зв'язками з громадськістю реабілітаційних центрів, чинники, які впливають на вартість реабілітаційних послуг, вивчення основних нетрадиційних методів оздоровлення; йога – як один з основних методів оздоровлення організму, сколіотична хвороба: фізична реабілітація на прикладі лікувальної фізичної культури і фізіотерапії; фізична реабілітація осіб з дитячими церебральними паралічами, фізична реабілітація дітей зі сколіозом, особливості фізичної реабілітації при ожирінні.

Автор 36 наукових і навчально-методичних праць, серед них 3 навчальні посібники.

Наукові праці

E-mail:  fr@ldufk.edu.ua