Тимрук-Скоропад Катерина Анатоліївна

Посада - професор
Науковий ступінь -
доктор наук з фізичного виховання і спорту
Вчене звання - доцент

Викладає навчальні дисципліни:
• Методи наукового дослідження у фізичній терапії та ерготерапії;
• Клінічний та реабілітаційний менеджмент при порушенні діяльності дихальної та серцево-судинної систем;
• Обстеження та методи оцінювання й контролю дихальної та серцево-судинної систем.

Освіта:
• Львівський державний інститут фізичної культури, факультет фізичної реабілітації та оздоровчої фізичної культури, 2003 р.;
• Аспірантура Львівського державного інституту фізичної культури, 2006р.
• Докторантура Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 2019 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 2004-2005 рр. – методист відділу аспірантури ЛДУФК;
• 2006-2009 рр. – викладач кафедри фізичної реабілітації;
• 2009-2018 рр. – старший викладач кафедри фізичної реабілітації;
• 2018 - 2020 рр. - доцент кафедри фізичної реабілітації.
• 2021 р.- по теперішній час – професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК імені Івана Боберського.

Наукова діяльність:
• тема дисертації: Фізична реабілітація чоловіків після лобектомії та пульмонектомії у післяопераційному періоді.
• напрямки наукових досліджень: Фізична терапія у разі порушення діяльності дихальної системи у дорослих; легенева реабілітація у пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень; рівень знань, медична грамотність та шляхи оптимізації освітнього компоненту у пацієнтів із ХОЗЛ.

ГО Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів, член правління (2018 р.); член Європейського респіраторного товариства (2018). Член робочої групи ЛДУФК ім. Івана Боберського програми ЄС Ерасмус+”Іноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)“. Член редакційної колегії журналу «Спортивна наука та здоров’я людини» (м. Київ).

Стажування: Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка  (грудень 2015 р. – січень 2016 р.) (кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації).
Erasmus + Training Staff Mobility at the Faculty of Medicine/Institute of Physiotherapy of the University of Rzeszow (квітень 2018 р.).
Erasmus + Physiotherapy Faculty of the University School of Physical Education in Wroclaw (травень 2019).
Литовський університет спорту, (м. Каунас, Литва) (жовтень 2019 р.)

Авторка та співавторка понад 60 наукових й навчально-методичних праць.

Наукові праці

E-mail: fr@ldufk.edu.ua