Борецький Юрій Романович

• Харчова хімія;
• Харчова мікробіологія.

Освіта:
• Львівський державний університет імені Івана Франка (1985 р.), біологічний факультет, за спеціальністю біохімія.

Етапи роботи в Університеті:
• 2013-2015 рр. – професор кафедри біохімії та гігієни ЛДУФК;
• 2015-2016 рр. – провідний науковий співробітник НДІ ЛДУФК;
• 2016 р.-по теперішній час – 2016 року завідувач кафедри біохімії та гігієни ЛДУФК.

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень: молекулярно-генетичні механізми регуляції метаболізму, сучасні підходи до лікування онкозахворювань, біохімічний моніторинг функціонального стану організму спортсменів.

Член консультативно-наукової групи збірної України зі стрільби з лука, член експертної ради МОН України,1kyu міжнародної федерації айкідо йоcінкан.

Неодноразово стажувався у Технічному Університеті м. Грац (Австрія), Технічному Університеті м. Мюнхен (Німеччина), Національних Інститутах Здоров’я  м. Бетесда (США).

Активно керує науковою роботою магістрів.

Автор 36 наукових статей, 5 патентів, розділів у 5 монографіях та більше 40 тез доповідей на міжнародних та вітчизняних наукових конференціях.

Наукові праці

Наукові праці професорсько-викладацького складу ЛДУФК, опубліковані у закордонних журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus i Web of Science

Е-mail: biolog@ldufk.edu.ua