Литвинець Антон Іванович

Посада - старший викладач
Науковий ступінь - кандидат наук з фізичного виховання і спорту
Спортивне звання - кандидат у майстри спорту з шахів, магістр олімпійського і професійного спорту

Викладає навчальні дисципліни:
• Вступ до спеціальності та історія фізичної культури;
• Історія фізичної культури;
• Світоглядні засади фізичного виховання і спорту";
• Олімпійська освіта.

Освіта:
• Львівський державний інституті фізичної культури, факультет спорту, 2005 р.;
• Аспірантура Львівського державного університеті фізичної культури, 2010 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 2006–2007 рр. - лаборант кафедри теорії і методики стрільби, сучасного п’ятиборства і шахів Львівського державного університету фізичної культури;
• 2010–2011 рр. - викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання ЛДУФК;
• 2011–2020 рр.викладач кафедри олімпійської освіти;
• 2014–2020 рр. - викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту;
• 2020 р. – по теперішній час - старший викладач кафедри олімпійської освіти і кафедри стрільби стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень: Спортивна діяльність християнських організацій та її вплив на розвиток і популяризацію спорту у світі; вивчення особливостей становлення і функціонування єврейських та мусульманських спортивних організацій; дослідження формування жіночого футболу у світі та Україні; конкурси мистецтв та особливості їх проведення на Олімпійських іграх Стародавньої Греції та Іграх Олімпіад сучасності; історичні аспекти виникнення та розвитку шахів на українських землях; історія фізичної культури та олімпійська освіта, спорт релігійної приналежності, олімпійська освіта, олімпійський туризм, історія фізичної культури, історичні аспекти розвитку шахів і шашок.

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту (2019 р. ).

Член Львівського центру олімпійської просвіти (від 2009 р.), Центру душпастирства розвитку фізичної культури та спорту Львівської архиєпархії УГКЦ (від 2018 р.), комісії з питань фізичної культури та спорту Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації (від 2019 р.), робочої групи «Спорт» з розроблення Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року (від 2019 р.), а також консультант з шахів центру професійного розвитку педагогічних працівників при управлінні освіти Львівської міської ради (від 2020 р.).

Нагороди: Подяка Міністерства освіти і науки України за особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України (2019 р.) та подяка Львівської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Львівщини та з нагоди Дня фізичної культури та спорту (2019 р.).

Автор понад 40 наукових і навчально-методичних праць.

Магістр з олімпійського і професійного спорту, відповідальний за наукову роботу на кафедрі. Є куратором академічної групи.

Наукові праці

E-mail: lytvynec@gmail.com