Поліщук Ростислав Миколайович

Посада - доцент
Науковий ступінь - кандидат філософських наук

Викладає навчальні дисципліни:
• Світоглядні засади тіловиховання;
• Історія фізичної культури;
• історія української культури;
• ОНаціональний спорт;
• Олімпійська освіта.

Освіта:
• Львівський національний університет імені Івана Франка (філософський факультет, кваліфікація магістр культорології), 2013 р.
• Аспірантура у Львівському національному університеті імені Івана Франка (філософськоий факультет, кафедра теорії та історії культури), 2016 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 2016р.- по теперішній час – викладач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
• 2019 р. - по теперішній час – викладач кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Наукова діяльність:
• тема дисертації: «Культурна ідентичність як субстанційний чинник формування світогляду українського народу в епоху глобалізації» - Історія філософії, спеціальність 09.00.05
• напрямки наукових досліджень: Філософська антропологія, філософія культури, філософські аспекти спорту, культура і спорт.

В активі науковця більше 40 публікацій, з яких 22 у фахових виданнях, а також 1 авторська та 2 колективні монографії в іноземному виданні (англ. мовою). Поліщук Р. М. є членом філософської секції НТШ, надалі працює над формулюванням статей та тез, а також над формуванням можливого нового навчального курсу.

Наукові праці

E-mail: super-rostyslavchyk@ukr.net.