Білий Дмитро Дмитрович

• Історія української культури;
• Історія хореографічного мистецтва;
• Етика і професійна етика;
• Вища освіта і болонський процес;

Освіта:
• Донецький національний університет (історичний факультет);
• Аспірантура Донецького національного університету, 1994 р.;
• Захист докторської дисертації в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича (м. Львів), 2010 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 2014 р. - по теперішній час - професор кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Наукова діяльність:
• тема дисертації: «Національно-культурний розвиток українського населення Північного Кавказу (Кубані) зі спеціальності «Історія України».
• напрямки наукових досліджень:

Автор двох монографій та 70 наукових публікацій і методологічних посібників. Керівник історичного розділу науково – аналітичного часопису «Схід», член НТШ, входить до складу Спеціалізованої вченої ради Ужгородського національного університету. Член Асоціації Українських письменників, автор багатьох історичних романів та новел.

Наукові праці