Делегація ЛДУФК імені Івана Боберського взяла участь у зустрічі в рамках проекту RITA в м. Бидгощ (Польща)

Делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у складі завідувача кафедри теорії спорту та фізичної культури професора, д.фіз.вих. Ю.А. Бріскіна, завідувачки кафедри спортивної медицини та здоров’я людини доцента, к.фіз.вих. В.Р. Будзин та старшого викладача кафедри теорії спорту та фізичної культури, к.фіз.вих. С.Б. Смирновського взяла участь у першому етапі проекту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» за програмою RITA – «Зміни в регіоні» який реалізується Фондом «Освіта для демократії». Перша навчально-практична частина проєкту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» відбулась у м. Бидгощі (Польща) на базі університету WSG (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy – Rector Prof. WSG dr. Marek Chamot, Instytut Sportu i Kultury Fizycznej – Director Prof. WSG dr. Alexander Skaliy) з 10 по 14 серпня 2020 року.

У проєкті, окрім представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, брали участь науково-педагогічні працівники Житомирського державного університету імені Івана Франка, Харківської державної академії фізичної культури, Херсонського державного університету, Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Проєкт «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні» спрямований на формування культури самоспостереження у молодих українок, підвищення обізнаності з проблеми жіночої онкології, важливості ранньої діагностики, впровадження освітньої складової проєкту в університетах України та, як результат, зміни якості та тривалості життя українок.

Подальші етапи Проєкту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» передбачають навчання студентів, викладачів та співробітників закладів вищої освіти в Україні та проведення на базі університетів-партнерів заходів «Всеукраїнського марафону академічних днів боротьби з раком молочної залози», які включатимуть відкриті лекції, консультації та зустрічі за участі міжнародної групи експертів.

Начальник відділу міжнародних зв’язків
Бедрій-Ферцак Лілія