Реєстрація для участі в проєкті «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок»

Розпочато реєстрацію працівників та студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського для участі в міжнародному проєкті «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок», що співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні».

ПО ЗАВЕРШЕННІ НАВЧАННЯ УЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ
СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ

Програма навчання включатиме питання епідеміології, клінічних особливостей та профілактики раку молочної залози; наочних методів скринінгу раку молочної залози та формування навичок самообстеження.

Навчання (2 години лекційних та 2 години практичних занять) відбуватиметься в період з 26-го жовтня по 9-е листопада 2020 року.

Лекції та практичні заняття буде проводити доцент Будзин Віра Романівна – завідувач кафедри спортивної медицини, здоров’я людини ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання та спорту; асистенти: професор Бріскін Юрій Аркадійович – завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК, доктор наук з фізичного виховання та спорту; Смирновський Сергій Борисович – старший викладач кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання та спорту.

Учасниками проєкту стануть 100 студентів та 100 працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Реєстрація для участі в проєкті триватиме до 16-го жовтня 2020 року.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМИ:

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ

Запитання за адресою –
rita.ldufk@gmail.com

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ