Звернення до студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського

Детальніше

Увага: Рекомендації для закладів вищої освіти щодо запобіганню поширенню коронавірусу

Детальніше

Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів

Детальніше

Вартість навчання

Детальніше

Як отримати податкову знижку

Детальніше

Наявність вакантних посад для студентів ЛДУФК

Детальніше

До уваги студентів-вступників на військову кафедру!

ЗВІТ про роботу Студентського наукового товариства Львівського державного університету фізичної культури за 2016-2017 навчальний рік

«Освіта та кар'єра - День Студента 2017»

Міністерство освіти і науки України інформує, що 16-18 листопада 2017 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ. вул. Хрещатик, 2) відбудеться Тридцять друга міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра - День Студента 2017».

Детальніше »

Соціальний гуртожиток у Львівській області

У с. Вовчищовичі Мостиського району Львівської області знаходиться заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. У соціальному гуртожитку дітям безоплатно надається кімната для проживання і надаються такі послуги: сопіально-побутові, психологічні, допомога у навчанні, працевлаштуванні, здійснення представництва інтересів, соціально-правове консультування. У закладі є кімната відпочинку, кухня, прачечна, душові з гарячою і холодною водою, інтернет.

Детальніше »

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання.

Детальніше »

Програма "Erasmus+"

безкоштовне навчання у вищому навчальному закладі Польщі (стипендія 750 EUR)

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ