Відкритий конкурс на тему «Найкращий логотип»

Для привернення уваги до вступної кампанії приймальна комісія Львівського державного університету фізичного культури імені Івана Боберського оголошує відкритий конкурс на найкращий варіант логотипу для вступної кампанії 2023 року.

Логотип має містити графічні елементи, образи, кольорові рішення, які асоціюються з приймальною комісією Університету.

Конкурсні роботи надсилати на адресу: 79007, Львівська область, Львів, вул. Костюшка, 11, к 128 та на електронну скриньку ldufkpk2@gmail.com. Також разом із роботами слід надіслати інформацію про автора, яку заповнюють відповідно до встановленої форми заявки. Без неї роботи не розглядатимуться!

У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі – це безкоштовно. Кількість робіт – необмежена. Кінцевий термін подання заявок – 23 березня 2023 року.

Експерти оцінюватимуть оригінальність ідеї та зміст художнього рішення за певними критеріями оцінювання. Щоб стати експертом Вам потрібно до 15 березня 2023 року на електронну скриньку ldufkpk2@gmail.com надіслати заповнену форму заявки, в темі листа вказавши: «Участь у конкурсі в якості експерта». Головна вимога до експертів – працівник / аспірант / студент Львівського державного університету фізичного культури імені Івана Боберського. Голосування відбуватиметься у закритому форматі 28.03.2023 року.

Імена переможців буде оприлюднено 30.03.2023 на Facebook-сторінці ЛДУФК та найкращу роботу буде опубліковано на сайті Університету в розділі «Приймальна комісія».

Керівник конкурсу – відповідальний секретар приймальної комісії
Іван КАРАТНИК – (067) 476-84-89

Ініціатор конкурсу – фахівець I категорії приймальної комісії
Олександр СВІНАРЬОВ – (096) 080-30-99

 

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ