28-го березня відбудеться вебінар-практикум «Науковий компас: пошук та оцінка наукових джерел для успішних досліджень»

Студентський науковий гурток «Молодий управлінець» запрошує всіх зацікавлених студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на вебінар-практикум «Науковий компас: пошук та оцінка наукових джерел для успішних досліджень». Організатором заходу є кафедри економіки і менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик).

Тема вебінарпрактикуму:
«Науковий компас: пошук та оцінка наукових джерел для успішних досліджень»

Захід відбудеться у четвер, 28-го березня 2024 року,
в 223 аудиторії головного корпусу ЛДУФК імені Івана Боберського.

Початок – 16:30

Спікер: Наталія Павленчик – завідувачка кафедри економіки та менеджменту, докторка економічних наук, професорка.

На цьому заході ви можете дізнатися багато корисних практичних порад про ефективний пошук та оцінку наукових джерел, що допоможе вам в успішному виконанні наукових досліджень.

Скористайтеся цією можливістю щоб збагатити свої знання та навички в науковій сфері.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за контактом: +38 (097) 410-91-07 – керівник студентського гуртка «Молодий управлінець», кандидат економічних наук, доцент Вікторія Гуцуляк.

Приєднуйтесь до нашого гуртка «Молодий управлінець»
і розвивайтеся в науковій сфері разом з нами!