Університетська предметна олімпіада студентів ЛДУФК з менеджменту

На кафедрі економіки та менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 16-го квітня 2024 року відбулася традиційна Університетська предметна олімпіада студентів з менеджменту. В олімпіаді прийняло участь 15 студентів першого (бакалаврського) рівня факультету туризму, представники спеціальностей «менеджмент» та «готельно-ресторанного бізнесу».

Роботи здобувачів оцінювало журі у складі:

Голова журі – кандидат економічних наук, доцент, декан факультету туризму Володимир Холявка;

Члени журі:

▶ докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри економіки та менеджменту Наталія Павленчик;

▶ кандидатка економічних наук, доцентка кафедри економіки та менеджменту Вікторія Гуцуляк;

▶ викладач кафедри економіки та менеджменту Дмитро Петришин.

Журі оцінювало теоретичні знання, розуміння основних дефініцій, креативне трактування ситуації та використані здобувачами підходи до вирішення практичних кейсів.

За результатами оцінювання визначено та нагороджено грамотами переможців:

І місцеСоломія Костецька (ІІІ курс, спеціальність 073 «менеджмент»);

ІІ місцеХристина Фіялкович (ІІ курс, спеціальність 073 «менеджмент»);

ІІІ місцеАнастасія Дем’янчук (ІІІ курс, спеціальність 241 «готельно-ресторанна справа»).

Колектив кафедри щиро вітає переможців та вдячні усім учасникам за активну участь!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!