Академічна мобільність у Латвії для студентів, та аспірантів ЛДУФК імені Івана Боберського

Міністерство освіти та науки України повідомляє, що за інформацією Міністерства закордонних справ України, отриманою листом від 22.01.2024 №6129/14-835-9214 (додається), уряд Латвійської Республіки оголосив про стипендіальні програми для проходження навчання, проведення науково-дослідницької роботи або для участі в міжнародних літніх школах у закладах вищої освіти Латвії на 2024/2025 навчальний рік.

Усю необхідну інформацію про навчання в латвійських університетах, навчальні програми та практичну інформацію можна знайти на сайті «Study in Latvia» за покликанням www.studyinlatvia.lv.

Зазначимо, що стипендії на навчання в бакалавраті та магістратурі призначаються на один навчальний рік – терміном до 10 місяців, для аспірантів – до 11 місяців.

Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі та участь у літніх школах в рамках державної стипендіальної програми для українських студентів та аспірантів на 2024/2025 навчальний рік розпочалася 1-го лютого і триватиме до 1-го квітня 2024 року.

Кандидати на отримання державної стипендії мають пройти реєстрацію на сайті Державного агентства з питань розвитку освіти Латвійської Республіки та в режимі онлайн подати необхідні документи. Актуальна інформація та форми для заповнення можна знайти за покликанням http://viaa.gov.lv/en/latvian-state-scholarships.

За наявності додаткових питань та з метою отримання більш детального роз’яснення механізму дії стипендіальних програм, прохання звертатися до контактної особи – старшого експерта «Навчання в Латвії» відділу освітньої орієнтації та міжнародних зв’язків Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії – Marika Pīra (пані Маріка Піра), телефон: +37167814331, електронна пошта: scholarships@viaa.gov.lv.

Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 №57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

Лист МОН України

Лист Посольства України в Латвії

Прокрутити вгору