Делегації ЛДУФК імені Івана Боберського з профорієнтаційною метою відвідали заклади загальної середньої освіти Львівщини (Фото)

З метою профорієнтаційної роботи представники факультету туризму (декан – доцент, кандидат економічних наук Володимир Холявка) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провели низку зустрічей з учнями старших класів закладів загальної середньої освіти Львівської області.

Зокрема, наприкінці минулого тижня доцент кафедри економіки і менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) Вікторія Гуцуляк і аспірантка цієї кафедри Христина Лешко та доцент кафедри інформатики і кінезіології (завідувач – професор Ігор Заневський) Анатолій Павленчик з профорієнтаційною метою відвідали школи Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області:

▶ Меденицьку середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів;

▶ Підбузький заклад загальної середньої освіти І–ІІІ рівнів;

▶ Підбузьку спеціалізовану школу-інтернат «Мала академія мистецтв імені Еммануїла Миська»;

▶ Опаківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ рівнів;

▶ Східницький заклад загальної середньої освіти І–ІІІ рівнів.

А кількома днями раніше завідувач кафедри спортивного туризму, доцент Андрій Кухтій, завідувач кафедри туризму, доцент Володимир Худоба, професор цієї кафедри Тетяна Божук, професор кафедри гуманітарних дисциплін (завідувач – професор Олег Полянський) Олександр Турчак, викладач кафедри економіки та менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) Дмитро Петришин, викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу (завідувач – професорка Марія Паска) Ольга Радзімовська провели низку зустрічей із учнями 9–11 класів міста Броди, а саме у:

▶ Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича;

▶ Бродівських спеціалізованих загальноосвітніх школах І–ІІІ ступенів №2, №3 і №4;

▶ Пониквянській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів.

Потенційні абітурієнти радо вітали гостей, з цікавістю дізнались про наш зоряний заклад вищої освіти і умови вступної компанії-2023. Впродовж зустрічей потенційних студентів було поінформовано про правила вступної кампанії, спеціальності та терміни вступу до Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, працівники нашого вишу звернули увагу потенційних абітурієнтів на створення кабінету вступника в 2023 році, реєстрацію та здачу творчого конкурсу на спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» та 024 «Хореографія», реєстрацію та здачу національного мультипредметного тесту для вступу на спеціальності 242 «Туризм», 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)», 073 «Менеджмент», 227 «Терапія та реабілітація», 241 «Готельно-ресторанна справа».

Учні та вчителі закладів загальної середньої освіти І–ІІІ рівнів, а також викладачі коледжу з цікавістю долучалися до запитань та брали активну участь в обговоренні вступної кампанії у ЛДУФК імені Івана Боберського в 2023 році.

Зустрічі пройшли в інформаційному та презентаційному форматі де викладачі ЛДУФК імені Івана Боберського розповіли про переваги навчання у нашому Університеті та відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів. Це дозволило привернути увагу багатьох старшокласників до перспективи навчання та здобуття вищої освіти у нашому Університеті.

Щиро дякуємо усім, хто сприяв і долучився до організації та проведення звітних заходів.

Разом до Перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!
Все буде Україна!