Христина Погранична завоювала чотири золоті медалі на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Laser Cup 2023

У словацькому місті Бардеїв впродовж трьох днів, з 20-го по 22-е жовтня поточного року, тривав традиційний міжнародний турнір з художньої гімнастики Laser Cup 2023. Головною дійовою особою змагань стала 20-річна українка Христина Погранична – студентка четвертого курсу факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка у підсумку завоювала чотири золоті нагороди з чотирьох можливих.

Перший комплект нагород учасниці традиційного міжнародного турніру з художньої гімнастики Laser Cup 2023, який приймав Муніципальний палац спорту невеличкого містечка Бардеїв (засноване в 1241 році, населення – близько 33 500 чоловік), що знаходиться на сході Словаччини, в етнокультурному регіоні Пряшівщина, було розіграно у багатоборстві.

Ще до початку виступу грацій фахівці, що були присутні на звітних змаганнях, практично в один голос беззаперечним фаворитом не тільки на місце на медальному подіумі, а й на завоювання головного призу турніру називали четвертокурсницю кафедри гімнастики (завідувач – доцент Олег Бубела) нашого закладу вищої освіти Христину Пограничну. І вихованка заслуженого тренера України, доцента кафедри гімнастики, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Ірини Рудої своїм виступом у багатоборстві на сто відсотків виправдала видані їй аванси. У кожній вправі її оцінка була найвища, тож відповідно і в сумі Христина значно випередила усіх суперниць і на церемонії нагородження зійшла на найвищу сходинку медального п’єдесталу пошани.

Срібною призеркою у багатоборстві стала представниця Боснії та Герцеґовини 17-річна Аміла Бечіровіч. Призову трійку доповнила ще одна українка – 16-річна вихованка ужгородської КОДЮСШ «Спартак» Вероніка Шип, яка в боротьбі за бронзову нагороду випередила свою однолітку з польського клубу «Сілезія» (Хожув) Анну Лоренц. ТОП-5 замкнула 18-річна боснійка Ірма Юкіч.

Не було рівних Христині Пограничній і в фіналах окремих вправ. Найвищі оцінки серед усіх учасниць 20-річна галичанка отримала за виконання вправ і з булавами, і з обручем, і з м’ячем. Тож в підсумку студентка ЛДУФК імені Івана Боберського, оформивши «золотий покер», стала абсолютною тріумфаторкою міжнародного турніру з художньої гімнастики Laser Cup 2023!

Нагадаємо, влітку цього року Христина Погранична стала мультимедалісткою ХХХІ Всесвітньої літньої Універсіади-2023 в китайському місті Ченду. На планетарному спортивному форумі студентів у Піднебесній учениця Ірини Рудої спершу стала срібною призеркою в багатоборстві, а наступного дня виграла дві золоті медалі у фіналах окремих вправ – їй не було рівних у виконанні комбінацій з обручем та стрічкою.

Прокрутити вгору