Іван Муха – срібний призер чемпіонату України-2024 з метання спису серед молоді

На базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа», що під Києвом, завершився зимовий чемпіонат України-2024 з метань серед юнаків (U-16 і U-18), юніорів (U-20), молоді (U-23) та дорослих. Упродовж трьох днів атлети змагалися не лише за нагороди, а й за нормативи на Кубок Європи-2023, що 9-го і 10-го березня пройде в португальській Лейрії. У складі команди Львівської області виступали п’ятеро студентів кафедри легкої атлетики (в. о. завідувача – доцент Володимир Конестяпін) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Найкращий результат серед студентів нашого закладу вищої освіти продемонстрував студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Іван Муха (на фото), який змагався у турнірі з метання спису серед молоді вікової категорії U-23. Метнувши у своїй найкращій, третій спробі снаряд на 57 м 87 см, 20-річний атлет у підсумку зійшов на другу, «срібну» сходинку медального подіуму. Переможцю – на два роки старшому за себе представнику Київської області Євгенію Деуліну – він поступився 2 м 80 см. Бронзовим призером з результатом 56 м 24 см став Максим Зейналян з Волині.

Близькою до завоювання нагороди була й третьокурсниця факультету ФКІС-ФСР Христина Фурніка, яка виступала у змаганнях з метання диску серед молоді U-23. Свій найкращий результат – 24 м 41 см, який приніс їй четверте місце, 20-річна спортсменка показала у першій спробі. А до трійки призерів увійшли Карина Авраменко з Дніпра, Дарія Козачок з міста Чуднів Житомирської області та Марія Ларіна з Донеччини.

У цьому ж виді програми змагань, але серед чоловіків, боровся за нагороди четвертокурсник факультету фізичної культури і спорту 20-річний Віктор Горєлов, який у підсумку посів п’яте місце з результатом 37 м 03 см. До ТОП-6 у метанні спису серед юніорів U-20 пробився 17-річний студент другого курсу цього ж факультету Семен Лукасевич. У своїй першій спробі він метнув спис на 42 м 77 см. А першокурсниця факультету фізичної культури і спорту 18-річна Анна Колядко зайняла восьме місце у метанні диску серед юніорок U-20 з результатом 24 м 19 см, який вона показала у п’ятій спробі.

Прокрутити вгору