Команда ЛДУФК – переможець ХІХ Літньої Універсіади України-2024 зі стрільби з лука

У Львові, на лучному полі комунального закладу «СДЮСШОР «Електрон» імені Богдана Кокота» впродовж чотирьох днів, з 30-го травня по 2-е червня поточного року, відбувся турнір зі стрільби з лука за програмою ХІХ Літньої Універсіади України-2024. В змаганнях брали участь команди 13-ти закладів вищої освіти та дев’яти областей країни. У підсумку в загальнокомандному заліку серед ЗВО перше місце впевнено посіла збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Загалом за нагороди ХІХ Літньої Універсіади України-2024 зі стрільби з лука вели боротьбу 67 робінгудів – 36 чоловіків та 31 жінка. Львівський державний університету фізичної культури імені Івана Боберського був представлений 14-ма студентами у складі команди нашого закладу вищої освіти та шістьма у складі збірної Львівської області. В підсумку робінгуди ЛДУФК імені Івана Боберського, набравши 759 очок, з великим відривом посіли перше місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти.

Одразу дві нагороди представники нашого університету здобули в особистих змаганнях серед чоловіків. Золоту медаль та звання чемпіона завоював студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Костянтин Ваксман, який у фінальній дуелі впевнено, з рахунком 7:1 (27:27, 26:25, 28:26, 27:24) «перестріляв» Івана Романюка з Чернівців. А другокурсник цього ж факультету Ігор Табака став володарем «бронзи».

У турнірі серед жінок бронзовою призеркою стала студентка другого курсу факультету педагогічної освіти Аліна Лучкевич, яка в «малому» фіналі у неймовірно драматичній боротьбі лише завдяки більш влучному пострілу додатковою стрілою, що називається, вигризла звитягу у Євгенії Сусленської з Чернівців – 6:5 (19:22, 25:25, 28:27, 28:24, 26:27, 8:7). А «золото» в фіналі розіграли харків’янки Вікторія Степаненко та Ірина Третьякова. Вікторія достатньо впевнено довела, що невипадково носить ім’я, яке перекладається як переможниця – 6:2 (27:25, 26:29, 24:22, 28:24).

Свою другу медаль, срібну Аліна Лучкевич завоювала у змаганнях жіночих команд, де її партнерками по збірній ЛДУФК імені Івана Боберського були магістрантки першого року Ірина Загарук і Тетяна Ящишин, які навчаються на факультетах педагогічної освіти та фізичної культури і спорту відповідно.

Не залишилася без нагород і наша чоловіча команда. Новоспечений чемпіон в особистій першості Костянтин Ваксман разом з Олегом Драбіком і Олексієм Чєпіком – студентами першого та другого курсів відповідно факультету фізичної культури і спорту зійшли на третю, «бронзову» сходинку медального подіуму.

Срібну нагороду поклала до медальної скарбнички ЛДУФК імені Івана Боберського другокурсниця факультету терапії та реабілітації Яна Ранчишева. Єдина представниця нашого університету в змаганнях зі стрільби з блочного луку посіла друге місце в особистому турнірі серед жінок.

ХІХ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ2014. СТРІЛЬБА З ЛУКА

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК СЕРЕД ЗВО

1. Львівський державний університет фізкультури імені Івана Боберського – 759 очок

2. Національний університет «Львівська політехніка» – 384

3. Сумський державний університет – 202

4. Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – 165

5. Волинський національний університет імені Лесі Українки – 54

6. Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – 48

7. Житомирський державний університет імені Івана Франка – 36

8. Національний лісотехнічний університет України м. Львів – 27

9. Сумський державний педагогічний університет імені Антона Макаренка – 25

10. Державний університет «Житомирська політехніка» – 21

10. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького – 21

12. Університет економіки і підприємництва м. Хмельницький – 16

13. Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова – 8

Прокрутити вгору