ЛДУФК підписав Меморандум про співпрацю з ГО «Птаха України» (Фото)

Напередодні, 8-го травня 2024 року, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Львівським державним університетом фізичної культури імені Боберського, ректором Ярославом Свищем та радницею начальника Львівської ОВА, головою Громадської організації «Птаха України», керівницею проєктів «Медико-психологічна допомога», «Почуй лікаря», головою проєкту «Координаційні центри при РВА ЛОВА» Галиною Бордун. Оголошено про початок співпраці в рамках проєкту Абілітаційний ХАБ «ProЖиттЯ».

Було обговорено напрямки співпраці за участі в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Мар’яна Пітина, професора кафедри педагогіки та психології, керівника КПК Світлани Криштанович, координаторки проєкту «Медико-психологічна допомога» на головному залізничному вокзалі Роксолани Шолудько, координатора «Координаційні центри при РВА ЛОВА» Володимира Горака.

Ця ініціатива відзначається важливістю збереження фізичного здоров’я, розуміння важливості психологічного та емоційного благополуччя. Шляхом спільних заходів, волонтерських програм та освітніх ініціатив обидві організації прагнуть створити навколишнє середовище, що сприяє збереженню здоров’я та підвищенню якості життя населення.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ СПІВПРАЦІ:

1. Просвітництво: Організація додаткових навчальних лекцій та навчань для здобувачів освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Боберського в рамках проєкту «Почуй лікаря».

2. Волонтерство: Залучення здобувачів освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Боберського до допомоги та підтримки внутрішньо переміщених осіб в рамках проєкту «Медико-психологічна допомога».

3. Спільні заходи та форуми: Проведення спільних заходів та / або форумів, з метою покращення рівня усвідомленості щодо здорового способу життя.

Метою даної співпраці є підвищення усвідомленості серед здобувачів освіти, викладачів та громадськості важливості збереження фізичного та психологічного здоров’я.

Ця співпраця відкриває перед нашими здобувачами освіти безліч нових можливостей:

1. Практичний досвід: Можливість брати участь у волонтерських програмах та заходах, що допомагають розвивати навички організації заходів, комунікації та керування проектами.

2. Розширення знань: Участь у вебінарах, майстер-класах та форумах, можливість збагатити свої знання про здоровий спосіб життя, фізичну культуру, спорт та психологічне благополуччя.

3. Мережа контактів: Спільна робота з ГО «Птаха України» дає змогу побудувати корисні зв’язки та знайти однодумців, які мають спільні інтереси у галузі фізичної активності та здоров’я.

4. Особистий розвиток: Участь у спільних заходах та програмах сприяє розвитку лідерських якостей, самодисципліни та відповідальності.

Чому волонтерство важливо для наших здобувачів освіти?

Волонтерська діяльність – це:

Соціальна відповідальність: Волонтерська робота дає змогу активно впливати на своє оточення та сприяти покращенню життя інших людей у спільноті.

Розвиток навичок: Участь у волонтерських програмах допомагає розвивати комунікаційні навички, емпатію, лідерські якості та здатність до співпраці в команді.

Пізнання нового: Волонтерство надає можливість отримати нові знання та досвід у різних сферах, таких як організація заходів, робота з громадськістю та більше.

Задоволення від допомоги: Ніщо не порівняється з відчуттям задоволення, яке ви отримуєте, допомагаючи іншим. Волонтерство може стати джерелом незабутніх емоцій та внутрішньої задоволеності.

Дуже приємно, що наші партнери з ГО «Птаха України» та студентські волонтерські групи вже успішно реалізували низку заходів, які були спрямовані на підвищення свідомості про здоровий спосіб життя. Наші здобувачі освіти отримали високу оцінку щодо своєї діяльності та відзначені подяками.

Ми переконані, що ця співпраця не лише позитивно впливатиме на здоров’я та благополуччя наших здобувачів освіти, а й допоможе їм розширити горизонти, знайти своє покликання та готуватися до майбутніх професійних викликів.

Разом до перемоги! Все буде Україна!

Прокрутити вгору