Міністерство освіти і науки України подякувало ЛДУФК імені Івана Боберського за успішний виступ студентів на ІІ Європейських іграх з єдиноборств

Комітет з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України засвідчив свою повагу та подякував Львівському державному університету фізичної культури імені Івана Боберського за сприяння у підготовці та успішний виступ студентів нашого закладу вищої освіти в складі студентської збірної України на ІІ Європейських іграх з єдиноборств – European University Combat Championships-2023, які під егідою Європейської асоціації університетського спорту (EUSA) відбулися з 19-го по 23-є липня поточного року в у столиці Хорватії Загребі.

Нагадаємо, у турнірі з карате ІІ European University Combat Championships – 2023 у Загребі представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вибороли дві нагороди. Цьогорічний випускник факультету педагогічної освіти Юрій Мосійчук, змагаючись у ваговій категорії до 60 кг серед чоловіків, став срібним призером. А в турнірі представниць прекрасної статі першокурсниця факультету фізичної культури і спорту Ксенія Коломійцева завоювала бронзову медаль у ваговій категорії понад 68 кг.

Не залишився наш Університет без нагороди і в змаганнях з дзюдо. Студентка третього курсу факультету фізичної культури і спорту Ольга Цімко, змагаючись у ваговій категорії до 70 кг, зійшла на третю сходинку медального подіуму.

Додамо, що наступні, ІІІ European University Combat Championships відбудуться у 2025 році в польському місті Познань. А в 2024 році угорські міста Дебрецен та Мішкольц прийматимуть VI Європейські спортивні ігри університетів. Зазначимо, що обидва континентальні форуми пройдуть під егідою Європейської асоціації університетського спорту (EUSA).

Прокрутити вгору