На війні з москалями загинув Григорій Барчишин – випускник ЛДУФК імені Івана Боберського

Захищаючи свободу і незалежність та суверенітет і цілісність нашої Неньки України від проклятих усім демократичним світом окупантів-рашистів, 21-го травня поточного року, в ході виконання чергового бойового завдання загинув Воїн військової частини А7376 Збройних Сил України Барчишин Григорій Григорович – випускник кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Григорій Барчишин народився 3-го квітня 1986 року у Львові. Навчався у середній загальноосвітній школі № 73 Львова. Паралельно займався футболом, який полюбив у ранньому дитинстві. Ази гри з м’ячем пізнавав у СДЮШОР «Карпати» під керівництвом Миколи Дударенка – одного з найкращих дитячих тренерів України. Отримавши атестат про середню освіту, продовжив навчання на факультеті спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Згодом Григорій здобув й другу освіту – у Львівському торговельно-економічному університеті, за спеціальностями «маркетинг» та «правознавство».

Впродовж навчання у закладах вищої освіти, грав у футбол на професійному рівні – виступав за клуби «Карпати-2» (Львів), «Оболонь» (Київ) та «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області). Зазвичай грав на позиції лівого захисника або півзахисника.

По завершенні футбольної кар’єри, працював у колишньому Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області. При цьому ще не один рік продовжував грати в футбол на аматорському рівні – виступав у чемпіонатах Львівської та Київської областей. Був володарем Кубка України серед аматорів, чемпіоном та володарем Кубка Київської області, чемпіоном та володарем Кубка Києво-Святошинського району.

Із початком повномасштабного вторгнення рашистських загарбників з московії, добровільно став на захист Батьківщини до лав військової частини А7376 Збройних Сил України. Разом із побратимами воював на східному напрямку, також евакуйовував поранених бійців із небезпечних точок. 21-го травня, виконуючи чергове бойове завдання, загинув від артилерійського обстрілу – у його автівку потрапив ворожий снаряд. Понад півтора місяця Григорій вважався зниклим безвісти, адже тіло Воїна не могли знайти одразу.

Поховали Героя напередодні, 11-го липня, на Личаківському кладовищі у Львові.

У Григорія Барчишина залишилися батьки, дружина та маленький син, яких він безмежно любив…

Увесь колектив ЛДУФК імені Івана Боберського сумує з приводу загибелі Григорія Барчишина та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Героя…

Вічна та світа пам’ять Герою…

Герої не вмирають!

Прокрутити вгору