Олег Бубела та Іван Каратник – бронзові призери Всеукраїнського турніру з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (Фото)

Минулої суботи, 14-го жовтня поточного року, відбувся традиційний Відкритий Всеукраїнський турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, присвячений 150-ти річчю Івана Боберського. Турнір, у якому за почесні нагороди змагалися представники 16-ти команд з дев’яти ЗВО країни, гостинно приймав спортивний комплекс Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів, вулиця Черемшини 31).

Організаторами змагань були викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка (Віра Мудра, Любов Бенцак, в. о. завідувача кафедри фізичного виховання і спорту Оксана Шукатка) та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (доцент кафедри спортивних і рекреаційних ігор Іван Каратник, професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Мар’ян Пітин, завідувач кафедри спортивних і рекреаційних ігор – доцент Валерій Мельник).

У змаганнях взяли участь 16 команд із таких закладів вищої освіти:

▶ Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

▶ Львівський національний університет імені Івана Франка

▶ Національна академія сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного

▶ Національний університет «Львівська Політехніка»

▶ Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

▶ Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

▶ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

▶ Хмельницький національний університет

▶ Волинський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Зазначимо, що змагання проходили в парній категорії, а нововведенням було проведення турніру у форматі «три на три».

У парній категорії перше місце та титул чемпіона завоювала команда Львівського національного університету імені Івана Франка (склад команди – Владислав Васільєв та Віра Мудра), яка у фіналі в напруженій і неймовірно драматичній боротьбі у трьох сетах з рахунком 2:1 (21:19, 19:21, 21:19), що називається, вигризла звитягу в першої команди Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (склад команди – Сергій Романчук та Олег Небожук).

Третє місце завоювали команди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (склад команди – завідувач кафедри гімнастики, доцент Олег Бубела та доцент кафедри спортивних і рекреаційних ігор Іван Каратник, на фото вище – справа і зліва відповідно), яка в запеклому протистоянні у півфіналі поступилися з рахунком 1:2 (20:22, 21:14, 17:21) майбутнім срібним призерам з першої команди Національної академії сухопутний військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного та друга команда цього військового навчального закладу вищої освіти (склад команди – Дмитро Логінов і Максим Кузнєцов, на фото нижче – другий і третій зліва відповідно), яка в іншому півфіналі програла бадмінтоністам Львівського національного університету імені Івана Франка, яка в підсумку і завоювала головний приз змагань.

Додамо, що на стадії чвертьфіналу друга команда НАСВ імені Гетьмана Петра Сагайдачного у двох сетах з рахунком 2:0 (21:13, 21:15) виграла у суперників з Національного університету «Львівська Політехніка» (склад команди – Володимир Гелетій та Ігор Рішняк).

Переможцями та призерами турніру у грі в бадмінтон 3х3 стали:

1 місце – Андрій Христіянин (ЛНУ), Андрій Колосок (ВНУ), Андрій Новосядлов (ЛНУ);

2 місце – Юрій Юрчишин (КПНУ), Олександр Мозолюк (ХНУ), Олександр Солтик (ХНУ);

3 місце вибороли команди – Роман Власюк (ТНПУ), Іван Стасюк (КПНУ), Юрій Дутчак (ХНУ) та команда – Любов Бенцак (ЛНУ), Богдан Новосядлий (ЛНУ), Аліна Боднар (КПНУ).

Цікаво, що в турнірі з бадмінтону 3х3 склади команд було сформовано з представників різних закладів вищої освіти шляхом «сліпого» жеребкування.

Прокрутити вгору