Олексій Гуцуляк у складі футбольної збірної України готуватиметься до матчу плей-оф відбору на Євро-2024

Національна збірна України з футболу у четвер, 14-го березня, розпочне підготовку до півфіналу плей-оф відбору на Чемпіонат Європи-2024 в іспанській Марбельї. Головний тренер «синьо-жовтих» Сергій Ребров перевів з резервного до основного списку двох викликаних на березневий збір гравців – захисника київського «Динамо» Олександра Тимчика та хавбека «Дніпра-1» Олексія Гуцуляка – випускника кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Національна футбольна команда України розпочне підготовку до півфіналу плей-оф відбору Євро-2024 в іспанській Марбельї. Туди гравці українських клубів, викликані до табору збірної, прибудуть по обіді 14-го березня. На півдні Іспанії «синьо-жовті» готуватимуться до 19-го числа – на полях футбольного центру «Банус». Легіонери приєднуватимуться до команди впродовж тижня, після ігор за свої клуби.

У вівторок, 19-го, березня національна команда повним складом вилетить до Сараєво, де й розміститься за два дні до гри плей-оф. Передматчеве тренування збірна України проведе на арені матчу – стадіоні «Біліно Поле» в місті Зениця, що за 70 км від столиці Боснії і Герцеговини (45 хвилин їзди автобусом).

У четвер, 21-го березня, о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом) розпочнеться півфінальний матч плей-оф кваліфікації Євро-2024 Боснія і Герцеговина – Україна.

Наступного дня, 22-го березня, «синьо-жовті» візьмуть курс із Сараєво на польське місто Познань. Упродовж трьох днів (22–24 березня) українці готуватимуться до другої березневої гри в містечку Опалениця біля Познані.

У понеділок, 25-го березня, збірна України переїде під Вроцлав – до вже знайомої Тшебниці, де команда проводила збір у вересні минулого року, перед матчем відбору Євро-2024 з Англією. Цього ж дня підопічні Сергія Реброва проведуть офіційне тренування на полі стадіону «Тарчинський Арена Вроцлав».

На 21:45 за Києвом у вівторок, 26-го березня, призначено початок заключного поєдинку березневого збору національної команди України – з Ізраїлем або Ісландією.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ:

▶ Воротарі – Георгій Бущан («Динамо», Київ), Анатолій Трубін («Бенфіка», Лісабон, Португалія), Андрій Лунін («Реал», Мадрид, Іспанія);

▶ Захисники – Олександр Караваєв, Денис Попов, Олександр Тимчик (усі – «Динамо», Київ), Микола Матвієнко, Юхим Конопля, Валерій Бондар (усі – «Шахтар», Донецьк), Богдан Михайліченко («Полісся», Житомир), Віталій Миколенко («Евертон», Ліверпуль, Англія), Ілля Забарний («Борнмут», Англія), Максим Таловєров (ЛАСК, Лінц, Австрія);

▶ Півзахисники – Олександр Зубков, Георгій Судаков (обидва – «Шахтар», Донецьк), Микола Шапаренко, Володимир Бражко (обидва – «Динамо», Київ), Олександр Піхальонок, Олексій Гуцуляк (обидва – «Дніпро-1» Дніпро), Олександр Зінченко («Арсенал», Лондон, Англія), Віктор Циганков («Жирона», Іспанія), Михайло Мудрик («Челсі», Лондон, Англія), Сергій Сидорчук («Вестерло», Бельгія), Руслан Маліновський («Дженоа», Генуя, Італія);

▶ Нападники – Артем Довбик («Жирона», Іспанія), Роман Яремчук («Валенсія», Іспанія), Данило Сікан («Шахтар», Донецьк), Владислав Ванат («Динамо», Київ).

Додамо, що у резервному списку наразі перебувають воротар Дмитро Різник та півзахисник Єгор Назарина (обидва – «Шахтар», Донецьк).