Перший матч плей-оф Чемпіонату України-2024 з футзалу серед команд ЗВО між командами ЛДУФК та НУХТ завершився внічию

Збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з футзалу, сформована зі студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак), у понеділок, 18-го березня поточного року, зіграла перший поєдинок плей-оф за путівку на фінальну частину ХХІІ Чемпіонату України 2024 року серед студентських команд закладів вищої освіти. Протистояння на паркеті палацу спорту «Галичина» сильнішого не виявило – нічия 2:2.

ЛДУФК (Львів) – НУХТ (Київ) – 2:2 (1:0)

18 березня. Львів. Палац спорту «Галичина». Початок – 10:00

Судді: Олексій Кучерешко (Луганська обл.), Назар Войтик (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Лютий (Львів).

ЛДУФК (Львів): Віталій Явний, Роман Кітор – Максим Корнійчук, Павло Стегницький, Ростислав Гуль, Богдан Білюк, Владислав Константінов, Роман Гураль, Роман Царинський, Назар Согор, Ігор Михайлишин, Роман Піддубний, Сергій Варениця, Олександр Соколовський, Віктор Ткачук.

Головний тренер – Андрій Федюк.

НУХТ (Київ): Даниїл Заносій, Олексій Кіриченко – Єгор Сипливень, Андрій Пашко, Андрій Ардашніков, Дмитро Ніколаєць, Артем Щур, Владислав Шевченко, Владислав Корнєв, Володимир Шуліка, Віталій Ткачьов, Денис Хруль, Олександр Ліфер, Ростислав Семенченко.

Головний тренер – Вадим Степанюк.

Голи: Царинський (9), Гуль (33) – Корнєв (34), Пашко (37).

Попередження: Михайлишин (19), Стегніцький (35), Явний (38), Согор (39) – Ліфер (5), Ткачьов (19).

У Львові, на паркеті палацу спорту «Галичина», в рамках раунду плей-оф чемпіонату України серед закладів вищої освіти сезону-2023/2024 відбувся перший поєдинок між командами Львівського Державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та столичного Національного університету харчових технологій.

Львів’яни за підсумками першого тайму вели в рахунку 1:0 завдяки голу Романа Царинського, який господарі забили на 9-й хвилині зустрічі. А вже у другій половині протистояння підопічні Андрія Федюка змогли подвоїти свою перевагу. На 33-й хвилині влучним ударом відзначився Ростислав Гуль – 2:0.

Проте, наприкінці матчу «харчовики», завдяки голам Владислава Корнєва та Андрія Пашка, змогли уникнути поразки, зробивши рахунок рівним – 2:2. Таким чином, доля путівки до «Фіналу восьми» від цієї пари вирішуватиметься у матчі-відповіді, який буде зіграно на майданчику НУХТ.