Привітання колективу ЛДУФК імені Івана Боберського з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту України!

Шановні викладачі й працівники та дорогі студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а також спортсмени і тренери, ветерани галузі та організатори фізкультурно-спортивної сфери, уболівальники й усі шанувальники здорового способу життя! Завжди будьте нерозлучні зі спортом та фізичними вправами, мотивуючи усіх, хто поряд з вами поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу людей!

Сьогоднішнє свято – День фізичної культури і спорту, тим паче у теперішній, чи не найважчий період в історії нашої держави, коли український народ за підтримки усього демократичного світу уже 563-й день веде героїчну боротьбу за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для кожної людини, для кожного Воїна ЗСУ та захисника нашої Неньки України є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. Заняття фізичними вправами гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я нації. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики, стадіони і в басейни якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді! Нехай для кожного мешканця України і фізкультура, і спорт стануть союзниками, принесуть радість та енергію й відчуття вічної молодості. Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів й перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту і справі популяризації та розвитку фізичної культури!

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського має вагомі результати у спорті. Наші студенти та аспіранти, а подекуди й викладачі, що виборюють на змаганнях різного рівня призові місця – гордість не тільки нашого Університету, міста і регіону, а й усієї України. Їхні високі досягнення, перемоги і рекорди – це слава та імідж ЛДУФК імені Івана Боберського! Зокрема, цього року наші студенти не тільки стали переможцями у загальнокомандному заліку ХVIII літньої Універсіади України, а й зробили найбільший внесок у вдалий виступ студентської збірної України на ХХХІ Всесвітній Універсіаді в китайському місті Ченду. Долучилися вони й до звитяги українських студентів у медальному заліку на ІІ Європейських іграх з єдиноборств у столиці Хорватії Загребі.

Пишаємось вами, шановні спортсмени та тренери, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками наш край і рідний Університет на найпрестижніших спортивних форумах континентального та планетарного рівнів!

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо кожному, щоб заняття спортом та фізичними вправами спонукали нас бути кращими і досягати більшого!

Вдалих усім стартів та переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

З професійним святом Вас!

Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ та усім захисникам!

 

З повагою, Ректорат ЛДУФК імені Івана Боберського

 

 

З Днем фізкультури та спорту вітаєм!
Спосіб здоровий життя обираєм.
Радимо й Вам мати корисні звички,
Пити не каву, не чай, а водичку.

Спорт хай частиною стане життя,
Буде щасливим тоді майбуття.
Тіло і дух Ваші будуть здорові,
Будуть чекати успіхи нові!

День фізкультури та спорту сьогодні.
Відмічають його і діти, й старі,
Бо бути здоровим – це круто і модно,
Лиш так опинитись можна вгорі.

Сердечно та щиро зі святом вітаєм
Усіх, хто знайшов місце спорту в житті.
Усім, хто про себе турбується й дбає,
Бажаєм взаємних лише почуттів!

Прокрутити вгору