Привітання з Днем працівників науки України!

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вітає професорсько-викладацький склад та увесь колектив нашого вишу з Днем працівників науки України, який щороку відзначається у третю суботу травня!

Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14-го лютого 1997 року №145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

Складно собі уявити сучасне життя без наукових досягнень та інновацій. Розвиток економіки кожної країни визначається рівнем наукоємності виробництва та питомою часткою витрат на наукові дослідження і розробки до валового внутрішнього продукту. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів, нано- та біотехнологій.

Наука нерозривно пов’язана зі сферою освіти. Доповнюючи одна одну, ці дві галузі створюють симбіоз взаємодопомоги – освіта забезпечує науку новими методами пізнання, а наука, натомість, віддячує інструментарієм для подальшого розвитку та вдосконалення. Україна являє собою державу з високим рівнем освіти і науки.

У складні для нашої країни часи боротьби за Незалежність, Свободу, Право на Життя роль науки значно зросла. Саме науковці, разом з нашими воїнами, мають стати на передовій важкої праці – забезпечення Перемоги, відновлення та розбудови України. У воєнний час вітчизняна освіта і наука проходять потужні трансформації та зміни, а сучасні наукові відкриття допомагають пришвидшити ці якісні зміни на краще.

Щиро вітаємо спілчан-науковців з професійним святом – Днем науки! Бажаємо усім вченим, молодим науковцям, науково-педагогічним працівникам міцного здоров’я, творчості й наснаги, невтомності у пошуку та примноження результатів інновацій. Зичимо усім, чиї долі пов’язані з наукою, важливих відкриттів, особистих досягнень, розширення наукових горизонтів, підкорення нових наукових вершин і, звісно, такої жаданої, неминучої нашої Перемоги!

Усім добра і миру!
Слава Україні! Героям Слава!
Все буде Україна!

Прокрутити вгору