Привітання з Великоднем колективу ЛДУФК імені Івана Боберського!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Шановні колеги і співробітники,
дорогі студенти та випускники ЛДУФК!

Щиросердечно вітаємо Вас із величним, світлим та радісним святом Христового Воскресіння! Нехай у цей надзвичайно важкий час в історії нашої Незалежної Держави Великодні дзвони додадуть кожному з нас мужності, сили і впевненості, як і в перемозі світла над темрявою, у нашій неминучій звитязі на полі бою над дикою ордою рашистсько-фашистських загарбників з московії та зміцнять нас у Вірі, Надії й Любові!

Сьогодні, у Свято Христового Воскресіння минає 27-й місяць нашої нескореності та незламності ненависним усьому демократичному світові москалям, які розпочали цю загарбницьку війну без найменших сумнівів, що за лічені дні поставлять нас на коліна. Та реалії життя виявилися дещо іншими… Ми стоїмо! Вистоїть й Україна! Більше того, нині уже практично кожен українець стовідсотково вірить у нашу Перемогу, до якої нас наближає кожен черговий день війни. А наша звитяга над клятим супостатом – лише питання часу.

Тож у цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо Вам добра, благополуччя і миру! Нехай Ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості, незважаючи ні на що, ніколи не покидає Ваші душі. Бажаємо гармонії, великої любові, родинного затишку і простого людського щастя!

Нехай це Величне Свято наповнить серце кожного з Вас світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Радості Вам, здоров’я, добробуту і благополуччя. Нехай ангел охоронець оберігає Вас і Ваші родини від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком.

Бажаємо успіхів і злагоди у сім’ях, щастя і добробуту в кожній родині, міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, миру і спокою в Україні та в усіх куточках нашої прекрасної планети! Божої ласки усім нам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щасливих і спокійних Великодніх свят та мирного неба!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

З повагою
Ректорат ЛДУФК імені Івана Боберського

Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень.
Понад міста, понад села
Лине вісточка весела.

Ясне сонце над селом,
Наче писанка, зійшло –
Вибігайте з хати, діти!
Як сьогодні не радіти?

Вийдем-вийдем на горбок,
Заспіваєм гагілок,
Що весна вже воскресла,
Нам Великдень принесла!

Явилась милість нам Господня
І оживила світ, немов в раю.
В знаменне світле свято Великодня
Вітаєм щиро кожну ми сім’ю.

Бажаєм щастя й злагоди в родинах
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
– Христос Воскрес!
– Воістину Воскрес!

Прокрутити вгору