Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Ректор ЛДУФК імені Івана Боберського Ярослав Свищ привітав фехтувальницю Анну Максименко з вагомими міжнародними здобутками

8 жовтня ректор Ярослав Свищ зустрівся зі студенткою другого курсу, талановитою фехтувальницею Анною Максименко. 

Ярослав Степанович щиро привітав Анну з її визначними успіхами на міжнародній арені, поцікавився її планами на майбутнє як у спорті, так і в навчанні, а також побажав подальших перемог і нових досягнень. 

Цього року Анна Максименко здобула низку престижних титулів: 

  •  Чемпіонат Європи – золота медаль у командних змаганнях 
  •  Молодіжний чемпіонат Європи – золото 
  •  Чемпіонат Європи U-20 – дві срібні нагороди 
  •  Чемпіонат світу серед юніорок – золото в команді 
  •  Універсіада-2025 (Німеччина) – срібна медаль 
  •  Гран-Прі FIE – золота медаль 
  •  Чемпіонат України серед молоді – золота медаль 

«Мені дуже приємно, що в університеті уважно стежать за моїми виступами та підтримують. Я завжди з гордістю підкреслюю, що є студенткою ЛДУФК імені Івана Боберського. При кожній можливості відвідую лекції та спілкуюся з однокурсниками», – поділилася Анна. 

У зустрічі також взяли участь декан факультету фізичної культури і спорту Марія Розторгуй, завідувачка кафедри фехтування, боксу та національних одноборств та особистий тренер спортсменки Зоряна Семеряк, а також керівник відділу спортивної роботи Ігор Карпа. 


Запрошуємо приєднатись до офіційних сторінок нашого Університету в соціальних мережах!

Instagram | Facebook | Telegram | TikTok | YouTube | Twitch

Прокрутка до верху