Світлана Криштанович та студенти ЛДУФК долучилися до організації Форуму «Соціальні послуги підтримки: люди старшого віку, люди з інвалідністю в громадах Львівщини» (Фото)

У Львові, 26-го жовтня, відбувся Форум «Соціальні послуги підтримки: люди старшого віку, люди з інвалідністю в громадах Львівщини». До надважливого заходу долучилися та стали активними учасниками його організації Світлана Криштанович – професорка кафедри педагогіки та психології (завідувач – доцент Валерій Соловйов) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та студенти факультету фізичної культури і спорту Іван Брус і Максим Кушнір (обидва – І курс) та Адам Скакун, Віталій Залутський, Максим Глиняний і Владислав Павловський (усі – ІІ курс), а також магістранти факультету педагогічної освіти Марта Кібукевич, Олена Боднар Михайло Барщак, Олег Ковальчук і Віктор Мончук.

Такі заходи, як звітний Форум виховують у нашої молоді спрямованість на особистість іншої людини, утвердження словом і працею найвищих духовних цінностей, моральних норм поведінки.

Форум «Соціальні послуги підтримки: люди старшого віку, люди з інвалідністю в громадах Львівщини» – це про людяність, добро та любов до ближнього.

Мета форуму: Створення доступних послуг для людей старшого віку та людей з інвалідністю, які забезпечують якість життя та дотримання гідності людини. Розвиток послуг для людей в громадах та спроможність громад забезпечити їх функціонування. Перешкоди та можливості.

Організатор і модератор форуму Галина Бордун (голова Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА) об’єднала державні органи, органи місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, міжнародних організацій – це все заради людей старшого віку та людей з інвалідністю.

Програми, виклики, бачення – можливості для людей з інвалідністю
та людей старшого віку були висвітлені учасниками
:

Уляною Токарєвою – заступником Міністра мінсоцполітики;

Максимом Козицьким – начальником Львівської обласної військової адміністрації;

Орестом Сувало – координатором українсько-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України», виконавчим директором Інституту психічного здоров’я УКУ.

Впродовж форуму досвідом з учасниками заходу поділилися представники приватного сектору та громадських організацій.

Панельна дискусія «Жива розмова» дала можливість поділитися своїми історіями людям, які змінили своє життя, живучи активно та змістовно.

Було представлено результати фокус-груп при офісах Координаційного центру, дослідження бачення, готовність співпраці.

Розмова експертів (фахівців, лікарів, соціальних працівників) дала розуміння, як мають виглядати нові послуги підтримки для людей з інвалідністю – від інтернатів до інклюзивних громад.

Гасло людей старшого віку та людей з інвалідністю –
«Нічого для нас без нас!»

Організатори події: Координаційний центр при ЛОВА, Громадська організація «Птаха України» і Медико-психологічна допомога «Волонтерська спільнота».

Прокрутити вгору