Світлана Криштанович та студенти ЛДУФК долучилися до проведення форуму «Почуй лікаря» (Фото)

У Львові, в п’ятницю, 23-го лютого, відбувся Форум «Почуй лікаря» в якому наш університет виступив як партнер. Професорка кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з державного управління, докторка педагогічних наук Світлана Криштанович і студенти другого курсу факультету терапії та фізіотерапії нашого закладу вищої освіти прийняли участь в проведенні роботи форуму.

Мета заходу – це сформувати розуміння, що кожен вже сьогодні в межах стратегії обласної програми Львівщини громадського здоров’я, може підвищити його рівень та запобігти розвитку найпоширеніших захворювань.

Проєкт, який ініціював начальник Львівської ОВА Максим Козицький, триває вже третій рік. Це просвітницький проєкт Львівської ОВА, у межах якого волонтери (лікарі, інтерни, студенти-медики, а також студентка другого курсу ФТЕ нашого університету Богдана Николин) проводять для учнів у школах лекції про здоровий спосіб життя та профілактику захворювань. Наразі Львівська ОВА реалізує проєкт спільно з ГО «Птаха України».

Фокус форуму направлений на важливу інформацію для батьків, вчителів та учнів. Ця інформація сприятиме збереженню та підтримці здоров’я, донесе якісну медичну інформацію простою мовою за принципом «рівний-рівному», а також розширить та забезпечить доступ до послуги з охорони психічного здоров’я для населення, яке зазнало впливу війни.

Спікерами на заході стали не тільки медичні експерти, які супроводжують і розвивають напрям, а й представники медіа, зокрема, блогери, що ведуть програми на медичну тематику, спортсмени.

За словами Галини Бордун, усі мають працювати комплексно: департамент охорони здоров’я, департамент освіти та науки, управління молоді та спорту, територіальні громади, заклади вищої освіти, сім’ї.

Форум відбувся за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

До заходу долучилася керівниця регіонального офісу у Львові Нінке Воппен. За її словами, Фонд активно інвестує у Львівську область та підтримує партнерів, які впроваджують заходи в галузі охорони здоров’я. Так, психологічну допомогу отримали понад 165 тисяч дітей та їх опікунів на Львівщині.

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ:

• Департамент освіти та науки ЛОВА
• Департамент охорони здоров’я ЛОВА
• Управління молоді та спорту ЛОВА
• Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України
• КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
• Благодійний фонд «Діагномед»
• Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Студенти другого курсу факультету терапії та фізіотерапії нашого закладу вищої освіти, а саме Наталя Клименко, Вікторія Мацелко, Марія Сидір, Юрій Федьків, Олексій Холевінський, Юрій Войтюк, Сергій Луців, Орест Яценко, Юлія Коваль та Марічка Шмілка отримали корисний досвід, нові знайомства та гідно представили на форумі наш університет.

Прокрутити вгору